Nie moge zarejestrowac samochodu

20 Sie 2008, 00:06

witam forum; dzisiaj w urzedzie rejesstracji powiedziano mi ze musze dostarczyc wszystkie umowy kupna sprzedazy jakie byly zawarte na moj samochod dopiero go zarejestruje bo ktos w przeszlosci nie zarejestrowal go:) czy mnie sie to sni?czy mial ktos taki przypadek prosze o e-maile na [email widoczny po zalogowaniu] pozdrawiam
przemekzl
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: lodz

25 Sie 2008, 11:11

musi być umowa bądź ciąg omów miedzy tobą a osoba na którą auto jest zarejestrowane - widnieje ona w dowodzie
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany
 
Posty: 623
Miejscowość: Czarna Ziemia

27 Paź 2010, 22:11

mam podobny problem, tez nie moge zarejestrowac auta, nie mam wszystkich umow. poprzedni posiadacz mial tylko 2 umowy kupna a w dowodzie jest jeszcze 3 osoba od ktorej nie mam umowy ( jest za granica), co mam zrobic jezeli w urzedzie nie chca mi tego przyjac?
anek8808
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: jawor

27 Paź 2010, 22:43

Niestety ale musisz miec wszystkie umowy k-s bo jak sam juz wiesz WK nie zarejestruje Ci tego samochodu.Której umowy Ci faktycznie brakuje... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

27 Paź 2010, 23:14

brakuje mi umowy osoby ktora figuruje w dowodzie rejestracyjnym.
Ania
anek8808
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: jawor

28 Paź 2010, 07:51

anek8808 napisał(a):brakuje mi umowy osoby ktora figuruje w dowodzie rejestracyjnym.

Niestety ale bez tej brakującej umowy k-s pomiędzy wlaścicielem z DR a pierwszym kupującym nie ruszysz dalej z rejestracja samochodu... :???:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik F140 - Ferrari
    Wszyscy fani sportowych aut kochają silniki V12, a jednym z najsłynniejszych producentów motorów tego typu jest Ferrari. W swojej bogatej historii włoska marka stworzyła wiele jednostek o takim układzie i naprawdę ...