Nie można odpalić renault Megan scenic 1,6 8v r 1998

Nie można odpalić renault Megan scenic 1,6 8v r 1998

20 Sie 2018, 17:10

Witam serdecznie wszystkich, mam takie małe pytanie: posiadam od niedawna Renault Megan scenica 1 1,6 8 V rok 1998 benzyna+gaz, ale teraz do rzeczy, to autko ma takie widzimisię - raz odpala, raz nie. Musiałem raz Meganke ruszyć z popychu, od razu zaskoczyła jednak problem jest taki, że jak ją kupowałem to stacyjka chyba była włożona na sztukę. Przy przekręcaniu muszę się trochę nakombinować, a immobilizer cały czas mruga, pod daszkiem też i na desce bo kluczyk go nie wyłącza. To autko posiada też zamek centralny. Proszę o pomoc, nie wiem czy to może być immobilizer czy coś innego, a jak odpali idzie jak burza. Paliwo, gaz dochodzi, na niczym się nie dusi. Proszę o pomoc.
borus6
Nowicjusz

Re: Nie można odpalić renault Megan scenic 1,6 8v r 1998

20 Sie 2018, 21:17

Wygląda na to że problem masz z immo chociaż wtedy z popychu nie powinna też zapalić. Czy jak zapali to immo gaśnie tak jak powinno być?

Jak przekręcasz kluczyk to rozrusznik kręci i silnik nie odpala czy rozrusznik wtedy nie kręci?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

Re: Nie można odpalić renault Megan scenic 1,6 8v r 1998

21 Sie 2018, 07:16

Witam i dziękuję immo nie gaśnie jedna kontrolka się pali kolo światła pod daszkiem druga na desce aha nie raz na liczniku kilometrów pokazują mi się kreski , a rozrusznik kreci jak włączę stacyjkę wszystkie kontrolki się świecą i jeszcze jedno moze to tez istotne ostatnio jechałem to zgasł mi a bylem daleko od domu musiałem go na popych ale tez ciężko odpalał nie raz jak go odpalam trochę dłużej czuje paliwo pozdrawiam i bardzo dziękuję i czekam na dalsze informacje
borus6
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    Piski, luzy i stuki w zawieszeniu Piski, luzy i stuki w zawieszeniu
    Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. Jesienią warto sprawdzić stan zawieszenia swojego samochodu i przygotować go do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. ...

•