Nie słychać muzyki z USB

Nie słychać muzyki z USB

27 Lip 2010, 15:46

Witam! Mam problem. Kupiłem kilka dni temu sprzęcik do auta i wczoraj przestało działać USB. Dokładnie chodzi o to, że po podłączeniu pendrive na wyświetlaczu pojawia się wczytywanie, następnie tytuł i czas piosenki Według wyświetlacza piosenka trwa, sekundy lecą, ale w głośnikach nic nie słychać. Nie mam pojęcia co mogło sie stać Radio działa, muzyka z CD działa. Proszę o pomoc...
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AFT - Alternative Fuels Technology - nowe targi z branży autogazu AFT - Alternative Fuels Technology - nowe targi z branży autogazu
    Rynek branży paliwowej nieustannie poszukuje technologicznych rozwiązań, które pozwolą zasilić auto w sposób jeszcze bardziej nowoczesny oraz dostosowany do norm ekopolityki. Nowe targi paliw alternatywnych ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

•