Nie słychać muzyki z USB

Nie słychać muzyki z USB

27 Lip 2010, 15:46

Witam! Mam problem. Kupiłem kilka dni temu sprzęcik do auta i wczoraj przestało działać USB. Dokładnie chodzi o to, że po podłączeniu pendrive na wyświetlaczu pojawia się wczytywanie, następnie tytuł i czas piosenki Według wyświetlacza piosenka trwa, sekundy lecą, ale w głośnikach nic nie słychać. Nie mam pojęcia co mogło sie stać Radio działa, muzyka z CD działa. Proszę o pomoc...
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kontrolki samochodowe - sprawdź co oznaczają Kontrolki samochodowe - sprawdź co oznaczają
    Każdy kierowca zna temat kontrolek które wyświetlają się na desce rozdzielczej (liczniku) przed każdym odpaleniem silnika. Nie są to jednak wszystkie kontrolki które możemy zobaczyć na naszym liczniku. Większość ...
    Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution
    Pojawienie się skutera C evolution oznacza początek nowego rozdziału w segmencie miejskich środków transportu BMW Motorrad. Oba maksiskutery napędzane konwencjonalnymi silnikami - C 600 Sport i C 650 GT – odniosły ...

•