Nie słychać muzyki z USB

Nie słychać muzyki z USB

27 Lip 2010, 15:46

Witam! Mam problem. Kupiłem kilka dni temu sprzęcik do auta i wczoraj przestało działać USB. Dokładnie chodzi o to, że po podłączeniu pendrive na wyświetlaczu pojawia się wczytywanie, następnie tytuł i czas piosenki Według wyświetlacza piosenka trwa, sekundy lecą, ale w głośnikach nic nie słychać. Nie mam pojęcia co mogło sie stać Radio działa, muzyka z CD działa. Proszę o pomoc...
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chika Kako i Lexus zmieniają reguły gry Chika Kako i Lexus zmieniają reguły gry
    Chika Kako należy do najbardziej inspirujących kobiet w branży motoryzacyjnej. Stanowisko głównego inżyniera zajęła jako pierwsza kobieta nie tylko w Lexusie, ale w całej Japonii. To kobieta, która zmieniła ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•