Niebezpieczni kierowcy

09 Maj 2021, 21:58

Miałem dziś dziwną sytuację na drodze i chciałem się tym z Wami podzielić bo ciekawi mnie co inni o tym myślą.

Późnego popołudnia wracałem do domu. W pewnym momencie zaczął za mną jechać ford mondeo, taki starszy, a w nim dwóch mężczyzn. Akurat skręciłem w trochę boczne drogi . Miały dwa pasy ruchu ale żadnych znaków poziomych. Miałem tam dużo różnych skrętów na odcinku ok 10km. A samochód tamten cały czas jechał za mną . Nie było to odludzie , tylko spokojnie ulice pełne domów. Po pewnym czasie, po ok 10km dojechałem do drogi skręcającej w las , w dosyć odludne miejsce bo nie ma tam żadnych domów . Mondeo cały czas za mną jechał. Ale zmieniło się gdy skręciłem właśnie w tą drogę w las . Nagle zaczął mi dojeżdżać do zderzaka, cały czas mrugał światłami, włączał awaryjne aż wkoncu wyprzedził i zaczął zajeżdżać drogę a pasażer wystawił rękę zza szyby i pokazywał palcem że mam się zatrzymać. Ja jednak się nie zatrzymałem tylko najbardziej jak się dało przyspieszyłem żeby odjechać. Dogonili mnie potem ale gdy zacząłem dojeżdżać do obwodnicy miasta skręcili w boczną drogę. Co myślicie o tej sytuacji? Z samochodem nic mi się nie działo więc na pewno nie o to chodziło i jestem pewny że nic się złego z autem nie działo a wszystkie światła świeciły.
ineedl
Aktywny

Zdjęcia: 68
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.1 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

09 Maj 2021, 22:25

Bo z mafią się nie zadziera :wink:
Tak na serio nie wiadomo co owi hultaje mieli na myśli, może wkurzyło ich że jedziesz za wolno, może chcieli Cię skroić albo wyżyć się seksualnie na Twojej osobistości :naughty: można by tak wymyślać i wymyślać
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 91
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7

10 Maj 2021, 09:16

A może po prostu chcieli odebrać Ci samochód i zostawić Cie na drodze... W takich sytuacjach lepiej się nie zatrzymywać, a jak byś miał kamerę to możesz nagranie na którym widać zajeżdżanie drogi wysłać do odpowiednich służb.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

10 Maj 2021, 15:49

Zależy co tam za autem śmigasz. Pierwsze co mi się skojarzyło to chcieli skroić Ci auto, znany numer.
Miro12
Nowicjusz

Miejscowość: Opole
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kredyt gotówkowy, samochodowy, leasing czy gotówka? - zakup auta
    Kupno samochodu to duży wydatek dla większości Polaków. Rynek wychodzi jednak naprzeciw potrzebom i możliwościom klientów, pozwalając na sfinansowanie transakcji pieniędzmi z różnych źródeł. W ...
    BladeScan, czyli kolejny świetny/świetlny system Lexusa. Jak działa?
    Dobra widoczność na drodze to podstawa bezpieczeństwa. Wiedzą o tym nawet przedszkolaki. A tym bardziej producenci samochodów, którzy prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych systemów oświetlenia samochodowego. ...

•