NIELEGALNE WYŚCIGI NA WARSZAWIE

12 Maj 2007, 11:05

Tiguan napisał(a):Jeżeli chodzi o wyścigi w Warszawie, to niekrtóre miejsca mogą być pod obserwcją kamer policji, ale wyścigi można robić w każdym miejscu. :D



nie ma takich miejsc...

"wyscigi robic mozna w kazdym miejscu" - widzisz nam (mnie i ludziom z mojego bliskiego otoczenia) chodzi o to aby bezpiecznie sie bawic...a nie zeby stwarzac zagrozenie na drogach

i poniewaz tak bardzo chcemy udowodnic ze dbamy o bezpieczenstwo, najprawdpodobniej bedziecie swiadkami (albo chociaz uslyszycie) o imprezie ktora organizujemy w srodku miasta 8) full legal rzecz jasna...
..jak wypali to bedzie ciekawie
bizkit
Nowicjusz
 
Posty: 13

12 Maj 2007, 11:13

TOLEDO napisał(a):ale mój temat zrobił furore hhahahahahaha najbardziej ciekawy :) :D :D
speedR gratuluje ci jestes naprawde pawdziwym fachowcem a reszta sie z toba nie rowna
w koncu ktos sie zna na zeczy!!na tym forum!!
myslalem ze kazdy uwierzy mi w ta bajke i prawie sie udalo gdyby nie ty:)))
faktycznie jestem jeszcze niepelnoletni mam 16 lat i tu mnie rozgryzles po raz kolejny:))
masz tez racje ze honda s2000 jest moim marzeniem i mam nadzieje ze sie kiedys spelni te samochody z 02 03 nie sa drogie:)
tylo powiem ci jednak ze raz bylem na takich wyscigach i bardzo mnie to zafascynowala tak jak sciganie sie i tuningowanie aut

pozdrawiam


ps.mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe:)



za zle??? nie, ale wiedz ze dopoki prawda ne wyjdzie na jaw to robisz z siebie poprostu idiote, a chyba nie chcialbys byc tak postrzegany...

choc szczerze mowiac wydaje mi sie ze ciagnalbys ten topic dalej gdyby ktos, kto choc troche sie zna na rzeczy by sie nie zjawil...

ale tak jak moj przedmowca mowil masz sporo czasu zeby nauczyc sie podstaw w tym temacie, wiec zglebiaj temat ktory ponoc cie interesuje zamiast tracic czas na forach i opowiadac niestworzone rzeczy...

p.s.
na samym poczatku wiedzialem ze jesli jestes z okolic wawy i masz przerobiona S2000 to sciemniasz, bo znam praktycznie wszystkie osoby ktore postanowily zmienic cos pod maska...szczerze mowiac jest wlasciwie tylko jedna osoba ktora ma cos wiecej zmienione niz tylko filtr...ma dolozony kompresor i osiaga niecale 400hp...
smieszny gosc, strasznie chojrakowal dopoki nie pojachal na prawdziwe wyscigi... 8)

pzdr

peace out
bizkit
Nowicjusz
 
Posty: 13

12 Maj 2007, 11:32

pewnie bym pociagnol ten temat dalej ale w koncu znalaz sie prawdzwy fachowiec mowa tu o speedR no i o tobie :)

mam pytanie gdzie bedzie ta impreza jak cos bedziesz wiedzial dokladnie to mi napisz bo chcialbym koniecznie zobaczyc oki????
ale beda tam tuningowane samochody??
i jakie beda pokazy???
Z resztkami tchu...
<3 civic <3 DOHC VTEC <3
TOLEDO
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 249
Miejscowość: Warszawa - Marysin

12 Maj 2007, 19:15

TOLEDO napisał(a):pewnie bym pociagnol ten temat dalej ale w koncu znalaz sie prawdzwy fachowiec mowa tu o speedR no i o tobie :)

mam pytanie gdzie bedzie ta impreza jak cos bedziesz wiedzial dokladnie to mi napisz bo chcialbym koniecznie zobaczyc oki????
ale beda tam tuningowane samochody??
i jakie beda pokazy???


nie bede musial nic mowic... jak impreza wypali to bedzie info w TV, radio i gazecie...

pokazy?nie wiem...ale napewno w tym wszystkim nie bedzie chodzilo o jakies pokazy...
bizkit
Nowicjusz
 
Posty: 13

10 Lip 2007, 00:22

a ja chciałabym chociaż zobaczyć takie samochody ;]
wszystkim Wam i każdemu z osobna życzę żeby się spełniły samochodowe marzenia :)
Gość1392
 

24 Lis 2007, 17:04

TOLEDO nastepny raz jak bedizesz zapraszał na wyscigi zadzon na komende - napewno przyjadą, jak co to podpowiem ci numer 997 :D
a na powzne w polsce była chwilowa moda po 2fast2furious ale to mineło, musiałby byjsc kolejny film z takiej serii by przyciągnąc wszsytkich znowu do zabway w samochody "choinki" :D sam tez uległem tej modzie i cos tam sie jeździło na 1/4 ale równie za dłuższe dystanse, gdzie przynajmniej dało sie pokazac kto jest lepszy a nie kto ma mocniejszy samochod i wiekszą moc a raczej moment obrotowy
Ogólnie polecam NFS mozecie sie scigac ile chcecie :D a przynajmniej sobie krzywdy nie zrobisz :lol:
"Drugi na mecie jest pierwszym przegranym"
ROBERTT
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 59

24 Lis 2007, 22:31

ROBERTT napisał(a):a na powzne w polsce była chwilowa moda po 2fast2furious ale to mineło

Wcale jeszcze nie minęło... :)
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

25 Lis 2007, 00:02

ale nie jest tak popularne jak tuż po wydaniu filmu - jak wszyscy sie rzucili na kupno chodzby nakłądki na tłumik :D czy na lewarek zmiany biegów... by miec tuning :D
"Drugi na mecie jest pierwszym przegranym"
ROBERTT
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 59

27 Lis 2007, 12:33

FILM TYLKO POKAZAŁ CO SIĘ DZIEJE NA DROGACH.PRZERÓBKI BYŁY SĄ I BĘDĄ A ZA POMOCĄ PROMOCJI TAKIMI FILMAMI SĄ LEPIEJ ZAUWAŻANE.I TO TYLE.A ŚCIGANCI ULICZNI ŻYJĄ NADAL.SZKODA TYLKO ŻE PRZYMROZEK PRZYSZEDŁ I CI MISTRZOWIE PROSTYCH NAGLE W ROWACH LEŻĄ(PEWNIE NIE ZDĄŻYLI OPO ZMIENIĆ BĄDŹ STARUSZKA IM WYSZŁA PRZED MASKĘ;))
1wtl
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: POZNAŃ

27 Lis 2007, 23:09

1wtl napisał(a):... ŚCIGANCI ULICZNI ŻYJĄ NADAL.SZKODA TYLKO ŻE PRZYMROZEK PRZYSZEDŁ I CI MISTRZOWIE PROSTYCH NAGLE W ROWACH LEŻĄ(PEWNIE NIE ZDĄŻYLI OPO ZMIENIĆ BĄDŹ STARUSZKA IM WYSZŁA PRZED MASKĘ;))


takie sciganie to tylko kwestia samochodu (czytaj kasy tatusia :D) i odpowiedniej zmiany biegów - nie ma problemu gdu jest to 3 biegowa dragowa skrzyna jak GMC :D ale jak przyjdzie wejsc w zakret to sie pojawiają problemy. :P co zrobic moze nie nauczyli sie skrecac i mmuszą sie scigac na wprost :D:D
ROBERTT
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 59

15 Sty 2008, 01:11

W moim mieście najczęsciej ścigaja się młodsi odemnie :x . Znam ich dobrze mają z 15 lat i normalnie w nocy wariuja po mieście . Ja mam 17 i nie powiem bo prawą noge mam cięzką ale do jasnej cholery gdzie tu rozum jedzic po mieście . Ja mieszkam na peryferiach i spokojnie szaleje poza miastem . A nielegalne wyścigi mnie fascynują i nie ukrywam że poszaleje sobie po mieście ale jak będe miał prawko i lepszy wóz . Niestety szkoda mi tych kretynów co w wieku 15 lat szaleja po miescie i jeszcze po pijaku co niektórzy nie bede tu pokazywał . Czasami aż strach chodzic po mieście nie wiadomo czego się mozna spodziewac .
300mph
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 18

16 Sty 2008, 15:14

A może wie ktos czy gdzieś koło radomska sa jakies bo kiedys były a teraz to juz nie wiem .
300mph
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 18

26 Maj 2008, 15:01

Toledo a Ty jaki masz motorek pod maską??
626
Nowicjusz
 
Posty: 1

27 Maj 2008, 22:18

archeologia się szerzy!!
Szatek
Aktywny
 
Posty: 302
Miejscowość: Elbląg

03 Lut 2009, 17:02

odbywaja sie dalej te wyscigi w warszawie ????
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA