Niezależne zniżki obu współwłaścicieli - jaki ubezpieczyciel?

Niezależne zniżki obu współwłaścicieli - jaki ubezpieczyciel?

14 Sie 2017, 16:22

Witam,

moja ciotka ostatnio ubezpieczała auto i podobno za dopłatą, przy kolizji którą spowoduje jej córka, nie polecą jej zniżki. Czy ona coś źle zrozumiała czy są takie możliwości? Ja mam taką sytuację, że mam auto z ojcem jako współwłaścicielem, ale chcę mieć zniżki niezależne od niego. Jest jakiś ubezpieczyciel który da mi opcję zachowania zniżek jeśli ojciec spowoduje kolizję?

Pozdrawiam
Iwan
Iwan
Początkujący

Miejscowość: Gdynia

Re: Niezależne zniżki obu współwłaścicieli - jaki ubezpieczyciel?

14 Sie 2017, 17:51

Iwan napisał(a):moja ciotka ostatnio ubezpieczała auto i podobno za dopłatą, przy kolizji którą spowoduje jej córka, nie polecą jej zniżki. Czy ona coś źle zrozumiała czy są takie możliwości?
Czytaj https://www.google.pl/search?site=&sour ... hHiQQpGcIk
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Niezależne zniżki obu współwłaścicieli - jaki ubezpieczyciel?

16 Sie 2017, 10:25

Możesz wykupić ubezpieczenie zniżek, ale zazwyczaj jest tak - że ubezpieczenie to honoruje jedynie ubezpieczyciel, u którego wykupiłeś takie ubezpieczenie i tylko u niego nie stracisz zniżek. W innych ubezpieczalniach już tak.
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[F] A8 D3 4,2 TDI / 745d e65 / S 420 CDI w221 / Phaeton 5,0 TDI [F] A8 D3 4,2 TDI / 745d e65 / S 420 CDI w221 / Phaeton 5,0 TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik diesla o mocy ponad 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2006 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 TDI - 326KM - ...
    Wyróżnienie w plebiscycie Wyróżnienie w plebiscycie "Auto Lider" dla Audi S7
    Audi S7 zdobyło wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider, który jest organizowanych w Polsce przez redakcję tygodnika Motor i miesięcznika Auto Świat. To sportowe z coupe zwyciężyło głosami czytelników i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11