Niezarejestrowanie auta i nie wykupienie ubezpieczenia

Niezarejestrowanie auta i nie wykupienie ubezpieczenia

21 Maj 2010, 14:54

Witam mam taki problem gdyż chce kupić auto typowo na części potrzebuje wyciągnąć z niego parę rzeczy a resztę chciałem zostawić w razie jak by w moim coś się spsuło i teraz tak auto jest zarejestrowane ubezpieczone i lekko rozbite po zakupie takiego auta jest jakiś sposób by się pozbyć dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia z tego co sie dowiadywałem to o wyrejestrowaniu auta nie ma mowy. W jaki sposób robią to handlarze którzy skupują auta i rozbierają je na części i nimi handlują ??
Prezesyooo
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

Re: Niezarejestrowanie auta i nie wykupienie ubezpieczenia

23 Maj 2010, 22:08

najlepiej kupując auto z zagranicy
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Luxury Sedans, Midsized - Audi A6 Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...
    [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D [B] Corsa D 1,3CDTi / 207 1,6HDI / Fabia II 1,4TDI / Yaris II 1,4D-4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Opel Corsa D 1,3 CDTi - 90KM - Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył