"Normalny samochód" - dla 21 latka ok. 10tys

29 Sty 2015, 17:48

Deivid179 napisał(a):Możecie powiedzieć mi więcej o Lacetti? Czy spokojnie pojeździłbym takim samochodem ok 6lat?


Tak nudnym stylistycznie autem długo bym nie pojeździł, ale jeśli chodzi o kwestie techniczną to jak najbardziej. Z zewnątrz to auto nie wygląda źle ale środek, deska rozdzielcza to niemalże to samo co w Matizie i innych starych tanich Daewoo z początku produkcji.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

29 Sty 2015, 17:54

krikus napisał(a):Tak nudnym stylistycznie autem długo bym nie pojeździł,


Za to Seicento, Matiz, Fiesta są mega atrakcyjne i ciekawe wizualnie i można nimi jeździć latami :mrgreen:
j0zek
 

29 Sty 2015, 18:04

Przepraszam a niby kto nimi jeździł latami? i czy gdzieś wspomniano że to sa ciekawe auta?

"Szarymi" nudnymi budżetowcami nie jeździ sie z wyboru a raczej z ograniczeń finansowych :idea:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

29 Sty 2015, 18:11

krikus napisał(a):raszam a niby kto nimi jeździł latami? i czy gdzieś wspomniano że to sa ciekawe auta?

"Szarymi" nudnymi budżetowcami nie jeździ sie z wyboru a raczej z ograniczeń finansowych


Nie każdy urodził się mając bogatych rodziców, niektórzy muszą sobie sami opłacić studia i zarobić dodatkowo na samochód :)
Deivid179
Nowicjusz
 
Posty: 21
Auto: Daewoo

29 Sty 2015, 18:16

krikus napisał(a):Przepraszam a niby kto nimi jeździł latami?

W naszej rodzinie był nowy z salonu rocznik 2000 najbogatsza wersja i był używany 5lat ;)
Na tamte czasy to był fajny miejski samochodzik
emilxman
Początkujący
 
Posty: 186
Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy: 10 01 2014
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 250KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

29 Sty 2015, 18:40

krikus napisał(a):Przepraszam a niby kto nimi jeździł latami? i czy gdzieś wspomniano że to sa ciekawe auta?

"Szarymi" nudnymi budżetowcami nie jeździ sie z wyboru a raczej z ograniczeń finansowych :idea:


No i odpowiedziałeś sobie sam na pytanie - zakładający temat taki podjął wybór, więc mowa o tym czy auto jest nudne wewnątrz czy nie myslę, że jest nie na miejscu z Twojej strony.
j0zek
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

29 Sty 2015, 18:42

Deivid179, co byś powiedział na Hyundaia Elantrę albo Kię Cerato?
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

30 Sty 2015, 12:08

Deivid179 napisał(a):Znalazłem taki oto samochód i pytanie do was - czy warto?

Wygląda ładnie ale taka tapicerka szybko sie brudzi, za to jest przyjemnie w środku.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

30 Sty 2015, 12:15

Spójrz na kierownice, to nie jest zużycie po osiemdziesięciu paru tys. km, tylko znacznie więcej.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Czemu te Lacetti z w/w linków różnią sie deskami rozdzielczymi? Oby dwa są z 05r.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Sty 2015, 12:21

To zależy od kierowcy.
W Astrze F przy przebiegu 30-40k km mieszek lewarka był strasznie zniszczony. Reszta pachniała nowością.
W Mondeo Mk2 przy przebiegu 70k km kierownica nosiła ślady zużycia. Reszta cacy, teraz ma 150k km i nic się nie pogorszyło.
W Astrze G nic nie jest wytarte, przebieg tez znikomy, ma chyba coś koło 65 tysięcy.
W Insigni przy przebiegu 300k km nic nie było zniszczone a autem jeździło kilka osób, co prawda wszyscy byli w "kręgu znajomych"
W Uno to już nie pamiętam ale kiera też się zaczęła wycierać (tu przez jakość materiałów)
Znam też inne przykłady ale podałem te z moich aut i częściowo mojej Insigni.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

30 Sty 2015, 12:24

Powiedz mi Koniu, bo dopiero teraz zauważyłem że Lacetti mają dwa typy desek rozdzielczych. Od czego to zależy?
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Sty 2015, 12:29

krikus napisał(a):Powiedz mi Koniu, bo dopiero teraz zauważyłem że Lacetti mają dwa typy desek rozdzielczych. Od czego to zależy?
Nie wiem, ja teraz dopiero od Ciebie się tego dowiedziałem ale znalazłem coś takiego i wygląda na to że sedan miał inną deskę.
http://members.chello.pl/r.wicik/IKCh_L.html
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

30 Sty 2015, 12:35

Koniu napisał(a):wygląda na to że sedan miał inną deskę.


Hmm dziwne byłoby to rozwiązanie.
Tak apropos to ta z okrągłymi wlotami powietrza jest ładniejsza.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

30 Sty 2015, 12:36

Wygląda nowocześniej po prostu :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

30 Sty 2015, 12:44

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8