Nowa Kia Sportage - Orurowanie z Salonu

Nowa Kia Sportage - Orurowanie z Salonu

18 Wrz 2018, 20:31

Witam wszystkich, kupiłem i odebrałem jakieś 2 miesiące temu w Salonie Nową Kia Sportage wraz z rurą z przodu (orurowaniem). Teraz dopiero zacząłem przeglądać dokumentację i dostrzegłem, że nie ma dokumentów (lub nie dostrzegam), żadnych dokumentów dotyczącej homologacji rury czy to jest normalne. Co mam zrobić? Zwrócić się do Deleara? czy mogli mi jej nie dać?? Pozdrawiam
Myszoorek123
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Skoda Fabia: komfort i ponadprzeciętna przestronność Skoda Fabia: komfort i ponadprzeciętna przestronność
    Nowa Skoda Fabia może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. Kompaktowy, niespełna 4-metrowy samochód posiada miejsce dla pięciu pasażerów i wyposażony jest w jeden z największych bagażników w ...

•