Nowe Volvo V40 - premiera już wkrótce!

02 Lut 2012, 12:47

W linku zdjęcie najnowszej produkcji Volvo jeszcze pod zasłoną, ale można wyobrazić sobie jak będzie wyglądało nowe V40 :)

Pozdrawiam
Przedstawiciel Volvo na Forum
tewusek
Nowicjusz
 
Posty: 45
Prawo jazdy: 04 09 2002
Auto: Volvo S60

07 Lut 2012, 12:55

Zarząd firmy potwierdził, że na marcowym salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje długo wyczekiwana, kolejna generacja modelu V40.

Prace konstrukcyjne nad samochodem zostały już zakończone. Zakamuflowane wersje testowe spotkać można np. na drogach Holandii.

Niestety, to na razie wszystko, co można powiedzieć o nowym modelu szwedzkiej marki. Przedstawiciele Volvo przyznają również, że w stosunku do poprzednich generacji, docelowa grupa klientów nieco się zmieniła. Nowe auto ma być bezpośrednim konkurentem takich pojazdów, jak nowe BMW serii 1 i audi A3.
qatrrrro
Początkujący
 
Posty: 76
Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wymóg opon zimowych w Europie
    Już w 29 państwach Europy wprowadzony jest wymóg jazdy na oponach sezonowych, a przepisy jasno precyzują okres lub warunki ich użytkowania. W 16 krajach są to konkretne daty kalendarzowe (Bułgaria, Czechy, Słowenia, ...
    BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...