Nowy samochód w trasę diesel do 13 000PLN

23 Gru 2017, 21:46

Kao nie dyskutuj z nimi bo oni uwielbiają wynalazki. Gmowski 2.0t w saabie to super silnik i takie tam brednie l. Naoglądali się na yt ze wszystko da się kupić w internecie i pitola farmazony. Poziom tego forum jest tragiczny. Dobrze ze od czasu do czasu swoimi postami podnoszę go w górę
959rn
Początkujący
 
Posty: 87
Auto: Dieselek

23 Gru 2017, 21:48

959rn napisał(a):Dobrze ze od czasu do czasu swoimi postami podnoszę go w górę


Raczej równasz w drugą stronę swoimi farmazonami i mamy balans, bez urazy :P

Co do Rovera i 2.0D... No tak, niby to silnik z BMW, ale coś tam pozmieniali (zamiast zwykłej pompy mamy układ CR na przykład). Niestety Rover to koszmarny składak kilku koncernów, niby auto dla ludu a tak na prawdę nie wiadomo do czego. Jeszcze te mniejsze segmenty jakoś ujdą, ale 75 bym się bał kupić...
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

23 Gru 2017, 22:23

959rn, nie naoglądałem się na youtubie, tylko użytkuję od ponad 3 lat i koszty serwisu/utrzymania są śmieszne jak na ten segment ;)

Tragiczny to jesteś ty trollu.

galakty, Składak kilku koncernów? hmm, rozwiń swoją myśl, jestem bardzo ciekaw co tam prócz bmw i rovera wsadzili, pomijając podobny kokpit do Jaguara X/S Type.
Tom88T
Początkujący
 
Posty: 238
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: 508
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

23 Gru 2017, 22:27

Zapytaj tomus kogokolwiek siedzącego w temacie aut nt rovera to ci powie smietnik wynalazek i brak czesci. Kolega miał 7lat temu taka kupę coupe i blotnika nie dało się nigdzie kupic jak sarnę trafil. To jest samochód o którym w superlatywach wypowiada się jakaś tam mała zgraja forumowych oszołomów którzy chcą być alternatywni i tłumacza wszystkie wady tego samochodu na zasadzie przecież każdy inny tez się psuje hehe
Dobrze se to chociaż tanie jest to nie ma krzywdy jak kupisz za 2k oddasz potem na zlom
959rn
Początkujący
 
Posty: 87
Auto: Dieselek

23 Gru 2017, 23:05

haha ano widzisz? 7 lat temu :) Teraz to już nie problem coś znaleźć, jedynie niektóre części do V8, bo trochę tam zmian jest ze względu na napęd RWD.

No jeśli kupujesz R75 za 2 tys. to nie ma się co dziwić, że szrot :) Takie za 4-7k to też szroty i drugie tyle trzeba mieć, aby to porobić i miało ręce i nogi :ok:

Ja nie mówię w samych superlatywach, też ma swoje wady, natomiast na całokształt w stosunku do ceny jest na dobrym poziomie.
Tom88T
Początkujący
 
Posty: 238
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: 508
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

23 Gru 2017, 23:13

959rn napisał(a):Kolega miał 7lat temu taka kupę coupe i blotnika nie dało się nigdzie kupic jak sarnę trafil.


Mowa tu o 75 jakich jest w cholerę a nie egzotykach, nie naciągaj faktów
Gdzie e90?
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

23 Gru 2017, 23:39

Trzeba być nienormalnym żeby zapłacić za to więcej niż 2k a ty tu o jakichś 15k gdzie za to można kupić normalny samochód typu astra albo golf widze ze świąteczny humor dopisuje :)
959rn
Początkujący
 
Posty: 87
Auto: Dieselek

23 Gru 2017, 23:48

Kao napisał(a):kwestionowałem wypowiedź
kirin88 napisał(a):
Sprzedawałem wiele roverów, nawet na forum udostępniałem i wszystkie sprzedawały się w kilka dni w dobrej cenie i z dużym zainteresowaniem. Więc skąd takie teorie?


Fakty trudno zakwestionować...
Może miałeś pecha ze sprzedażą albo sprzedawałeś totalną padlinę. Ja na każdym z roverów coś tam zarobiłem i praktycznie pierwszy klient samochody zabierał po kilku dniach od wystawienia, z reszta ogłaszałem je tu na forum swego czasu ;) Zapewniam Cię, że ze sprzedażą takich egzemplarzy problemów nie było:
Nowy samochód w trasę diesel do 13 000PLN Nowy samochód w trasę diesel do 13 000PLN Nowy samochód w trasę diesel do 13 000PLN Nowy samochód w trasę diesel do 13 000PLN
galeria allegro

Mało tego, nowy właściciel mojej czarnej 400 z 99r z bananową skórą sprzedał ją we wrześniu po 3 latach użytkowania za prawie 7 tys. zł ;) i kupił Rovera 75 :lol:

Nie mniej jednak Range z linku w podpisie mojego profilu jest nadal do wzięcia...ale to akurat nie jest samochód dla przeciętnego Jana Kowalskiego i musi trafić się pasjonat.

959rn napisał(a):Trzeba być nienormalnym żeby zapłacić za to więcej niż 2k a ty tu o jakichś 15k gdzie za to można kupić normalny samochód typu astra albo golf

W takim razie jestem nienormalny bo za rovery płaciłem więcej niż 2 tys. :lol:
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

24 Gru 2017, 00:04

Nie mówię o kupnie za 15 tys., tylko o tym, że jak kupisz takiego za 4-7, to będzie w takim tragicznym stanie, że będzie trzeba wyłożyć drugie tyle na serwis i naprawy, żeby to normalnie chodziło.

Ty takiego ciemnego udajesz, czy taki jesteś na prawdę?
Tom88T
Początkujący
 
Posty: 238
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: 508
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

24 Gru 2017, 13:17

Ale po co karmić trola 959 który już zapomniał jak polecał v8 cdi do taniej jazdy albo wklejał linki stron których nie czytał... :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10394
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

24 Gru 2017, 15:11

Wszystkie diesle w tym budżecie będą miały minimum 300 tys.przebiegu. 1.9 TDI jest polecany w tym budżecie, ale ryzyko, że trafi się na auto powypadkowe lub niedoinwestowane jest duże. Po prostu trzeba szukać czegoś w miarę zadbanego i unikać najbardziej awaryjnych wersji ( np. Mondeo Mk3 2.0 TDCI, Laguna II 1.9 i 2.2 dCi, Vectra 2.0 i 2.2 DTI).
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002