Ocena Groupona instalacji gazowej do Opla Astry

Ocena Groupona instalacji gazowej do Opla Astry

16 Wrz 2015, 14:26

Witam serdecznie, przeglądając internet trafiłem na ofertę instalacji gazowej na Grouponie http://www.groupon.pl/deals/patkar-auto-gaz . Możliwe do wyboru instalacje to LPG Agis oraz LPG Optima ECO. Tu moje pytanie - czy warto w ogóle się tym interesować i czy powyższa oferta jest korzystna?

Dopiero się rozglądam za kupnem samochodu, obecnie mam na oku różne modele Opla Astry z silnikami: 1.4, 1.6 8V, 1.6 16V oraz 1.8. Czy warto którąś z powyższych instalacji zamontować do Astry? Jeśli nie to jaką byście rekomendowali?
other
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Ocena Groupona instalacji gazowej do Opla Astry

16 Wrz 2015, 19:08

Witaj, jeśli chodzi o tego typu oferty to zakłady mające zbyt na swoją pracę tego nie robią (czyt. montują instalację gazowe dobrze i bardzo dobrze, nie muszą reklamować się w ten sposób bo z reguły działają z polecenia i mają duże obłożenie terminów - to się chyba tyczy większości firm usługowych w tej branży). Więc tego typu promocje sobie daruj, gra nie warta zachodu, bo później się okaże, że coś z taką instalację nie tak. Jeśli chodzi o drugą część Twojego pytania to moim zdaniem wszystkie silniki od 1.6 w górę, są na tyle standardowe (jeśli mogę użyć tego określenia) że większość zakładów nie będzie miała problemów z instalacją. Jeśli chodzi o instalację to mogę Ci polecić taką na której sam jeżdżę czyli BRC Sequent 24 (lub nowszy model Sequent 32) obecnie najtrwalsze na rynku.
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Ocena Groupona instalacji gazowej do Opla Astry

07 Paź 2015, 14:00

Nie ufałbym zakładom, które muszą się bawić w groupona, dobry zakład broni się sam, bez tego typu ofert... Ja mam dobrego gazownika, jak chcesz, to pisz na priv
Lambonici
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 10 1982
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Seat Alhambra
Silnik: 2,0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    NISSAN NV200 LONDON TAXI NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A8L hybrid
      kingkong3
      American LaFrance Typ 75, 1925 rok, wóz strażacki, siedzenie kierowcy
      Rage-Race 2007