Odcinka mocy Alfa Romeo 156 2.4 JTD

04 Gru 2018, 13:42

Witam

Tydzien temu wymienilem przeplywomierz poniewaz auto w ogole nieprzyspieszalo. Po wymianie na chinski dalej do dupy natomiast po wymianie na oryginal autko jak nowo narodzone. Radosc nie trwala dlugo bo teraz gdy minol tydzien pojawil sie taki objaw: Auto na zimnym silniku z niskich obrotow idzie ladnie ale powyzej 2tys traci reakcje na gaz niechce przyspieszac.Dopiero jakwcisne gazz calej sily to cos tam przyspieszy ale slabo. Na szczescie taki stan trwa tylko moze jakies max 5min od momentu odpalenia jak auto jest zimne potem jest elegancko. Coz to takiego moze meczyc moja belle?:) Nastepna sprawa to slyszalem takie chromotanie gdy stalem na postoju. Udalo mi sie zlokalizowac ze ten dzwiek (jakby grzechotka) dochodzi spod auta dokladniej jest na katalizatorze jakas jakby obudowa czy cos i to mi cale lata i wydaje ten wkurzajacy dzwiek. Wiec i tu prosilbym o pomoc co to takiego. Auto to alfa romeo 156 2.4 jtd. Pozdrawiam:)
Ostatnio edytowany przez ArteK 05 Gru 2018, 12:43, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Przeniosłem do odpowiedniego działu, następnym razem proszę zwrócić na to wiekszą uwagę gdzie założyć temat.
Wolę pchac Alfę ,niz jezdzic Bmw e36 :D
Zabrze1990
Nowicjusz
 
Posty: 18

  •