Opel astra 1.4 16v BEN.-GAZ 1999r problem z obrotami. pomocy

07 Gru 2008, 13:57

Witam!
niewiem co sie dzieje z moją furka. Ech na gazie jak sie zmienia biegi dostaje obrotów nawet pod 2500 tys. niewiem czemu co sie dzije jak by ktos wiedzial co na to poradzić to bym był wdzieczny. A na benzynie wszystko jest ok spadają tylko tak sie dzieje na gazie.
frodo161
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: MAZOWIECKIE

08 Gru 2008, 10:16

mialem to samo jak zalozylem gaz do golfa III to jest tylko kwestia wyregulowania ale sam tego nie rob jedz poprostu gdzies gdzie takie cos robia napewno duzo nie zaplacisz ja sie nie orietuje ile bo mialem na gwarancji
kamilszczak01
 

08 Gru 2008, 19:06

Ople w silnikach 16V,muszą mieć włączoną opcje CUT-OFF,który eliminuje ten problem. Dziwie sie jednak,że wcześniej było ok a nie piszczesz by ktoś w tej instalacj grzebał.Kto wie...Ostatnio mojemu kumplowi padł czujnik TPS (położenia przepustnicy) i efekt był identyczny choć na PD autko jeździło dobrze.
Tak czy sie,czeka Cie wycieczka do Gazownika....
Pozdrawiam
Tomasz P.
Unusual
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Ok Katowic
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota AYGO 2018 po modernizacji
    Nowe AYGO zachowuje rozpoznawalny znak X z przodu, który teraz stanowi mocną, trójwymiarową strukturę. Nowy projekt przodu auta otrzymał przeprojektowane przednie reflektory w stylu Keen Look ze zintegrowanymi ...
    Jazda we mgle
    Jazda we mgle to jak jazda w chmurach, z tą tylko różnicą, że ich dolna podstawa styka się z powierzchnią ziemi. Kierowanie samochodem w takich warunkach wpływa negatywnie na percepcję wzrokową , m.in. trudniej ocenić ...