Opel astra 1.4 16v BEN.-GAZ 1999r problem z obrotami. pomocy

opel astra 1.4 16v BEN.-GAZ 1999r problem z obrotami. pomocy

07 Gru 2008, 13:57

Witam!
niewiem co sie dzieje z moją furka. Ech na gazie jak sie zmienia biegi dostaje obrotów nawet pod 2500 tys. niewiem czemu co sie dzije jak by ktos wiedzial co na to poradzić to bym był wdzieczny. A na benzynie wszystko jest ok spadają tylko tak sie dzieje na gazie.
frodo161
Nowicjusz

Miejscowość: MAZOWIECKIE

Re: opel astra 1.4 16v BEN.-GAZ 1999r problem z obrotami. po

08 Gru 2008, 10:16

mialem to samo jak zalozylem gaz do golfa III to jest tylko kwestia wyregulowania ale sam tego nie rob jedz poprostu gdzies gdzie takie cos robia napewno duzo nie zaplacisz ja sie nie orietuje ile bo mialem na gwarancji
kamilszczak01

Re: opel astra 1.4 16v BEN.-GAZ 1999r problem z obrotami. po

08 Gru 2008, 19:06

Ople w silnikach 16V,muszą mieć włączoną opcje CUT-OFF,który eliminuje ten problem. Dziwie sie jednak,że wcześniej było ok a nie piszczesz by ktoś w tej instalacj grzebał.Kto wie...Ostatnio mojemu kumplowi padł czujnik TPS (położenia przepustnicy) i efekt był identyczny choć na PD autko jeździło dobrze.
Tak czy sie,czeka Cie wycieczka do Gazownika....
Pozdrawiam
Tomasz P.
Unusual
Nowicjusz

Miejscowość: Ok Katowic
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić? Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić?
    Koledze zepsuł się reflektor mianowicie nie zapala mu się led w jednej z lamp nie świeci w ogóle a w drugiej miga czasami. Są to wersje europejskie zwykłe soczewki z ledami (nie Xenon) czy jest możliwość naprawienia ...
    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009