Opel Astra 1.4 ECOTEC 140KM 2012 -> smierdzi z nawiewu

Re: Opel Astra 1.4 ECOTEC 140KM 2012 -> smierdzi z nawiewu

14 Paź 2019, 15:14

Na forum Astry K ludzie nie polecają ASO do serwisowania klimy. W swojej astrze K będę to prawdopodobnie robił gdzieś indziej.
Gradory
Zaawansowany

Zdjęcia: 11
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018

15 Paź 2019, 09:49

Gradory napisał(a):Też tak można. Wyjdzie taniej i szybciej niż sprawdzenie lamp

Czxy szybciej - trudno powiedzieć. Myślę, że nie. Bo po nabicu CO2 trzeba odczekać ze dwa dni przynajmniej. Ale na pewno jest taniej. I to dużo.
Gradory napisał(a):U mnie popatrzył jak działa instalacja, wykrył nieprawidłowo pracujący wentylator (brak biegów pośrednich), pomierzył temperatury na wylocie, zrobił wydruk z maszyny.

Coś takiego robi się za każdym razem przy nabijaniu klimy. Normalka.
sharto napisał(a): ja mieszkam w Jastrzebie Zdroj

W Jastrzębiu dobrą opinią cieszy się Senyk Serwis przy Długosza 7E.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Rok produkcji: 2000

15 Paź 2019, 09:57

O wow to blisko mnie a nigdy nie słyszałem o tym mechaniku, dziękuję za podpowiedź! Napewno tam podjadę
sharto
Nowicjusz

15 Paź 2019, 22:41

MotoAlbercik napisał(a):Czxy szybciej - trudno powiedzieć. Myślę, że nie. Bo po nabicu CO2 trzeba odczekać ze dwa dni przynajmniej. Ale na pewno jest taniej. I to dużo.

Sprawdzenie lampą to był moment. Chwilę po świecił w paru miejscach i po sprawie.
Gradory
Zaawansowany

Zdjęcia: 11
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2018

16 Paź 2019, 10:07

Gradory - nie zrozumiałeś - TANIEJ.
A tak wogóle po co sprawdzać szczelność układu lampą jak klima działa? Czynnik uv nabija się, jak jest pewność, że z układu schodzi ciśnienie...Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nabijał czynnika uv i sprawdzał lampą jak nic się nie dzieje....
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•