Opel astra F kombi 1.6 ecotec nie wchodzi na obroty

Opel astra F kombi 1.6 ecotec nie wchodzi na obroty

02 Wrz 2013, 20:32

Witam, zauważyłem że od pewnego czasu moja Astra f 1.6 ecotec 101km nie wchodzi na obroty, tzn. wszystko przy odpalaniu jest ok, jeżdżeniu też, ale jak jadę i chcę docisnąć pedał gazu, silnik wchodzi na obroty, ale do ok. 4500 obrotów i zaczyna jakby falować czy przerywać i dalej nie wchodzi na obroty, co może być nie tak????? a i dodam że czasem zapala się jeszcze check engine, ale ten problem już występował wcześniej, już przed problemem z nie wchodzeniem na obroty. Co może być nie tak?
Jaro110
Nowicjusz

Miejscowość: Wisła

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...
    Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009