Opel Astra G

Opel Astra G

05 Cze 2019, 18:24

Witam chce zakupić jako pierwszy samochód opla astre G,
znalazłem takie coś https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-opel ... AcrH3.html co myślicie o takim autku? v16 podobno są bardziej awaryjne ale cena bardzo fajna tego autka, ale też mnie zastanawia czemu taka niska.
A zależy mi właśnie na klimie, szybach przednich elektrycznych i abs (bezpieczeństwo)
Mam budżet aktualnie tak to 4500zł
Rexikon
Nowicjusz

Re: Opel Astra Gzw

06 Cze 2019, 15:32

Klima do nabicia.. :lol: w większości przypadków to nie jest samo nabicie a bardziej bolesny wydatek..
Silnik 16V (Ecotec) lubi olej a 1.6 16V to już zwłaszcza.
Jak masz niedaleko to możesz podjechać obejrzeć ale ja bym się nie napalał.

W Twoim budżecie znaleść Astre G ze sprawną klimą będzie ciężko..

A może taka?
https://www.olx.pl/oferta/astra-1-6-kli ... c832b8894c
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Opel Astra G

06 Cze 2019, 15:43

O bardzo fajna asterke podałeś, sprawdzę ja dokładnie! :D
Tylko jeszcze rok starsza od tego co podałem, już się boje kupienia OC.
Jak coś jestem nadal otwarty na propozycje, a jak kupie to się pochwale :)
Rexikon
Nowicjusz

06 Cze 2019, 16:13

Rok różnicy przy płaceniu oc to naprawdę kolosalne sumy.. :roll:

Swoją drogą masz jakiś budżet na tzw pakiet startowy? Rozrzad,olej itd.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

06 Cze 2019, 19:54

Za niski budżet, aby upierać się przy jednym modelu. Szukaj czegokolwiek, co będzie mieć jeszcze opłaty na kilka m-cy, nie jest (bardzo) zgnite i prezentuje jako taki stan techniczny.
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

10 Cze 2019, 21:58

Znalazłem super ofertę https://www.olx.pl/oferta/ladna-astra-2 ... Ahiwo.html, koleś sprzedaje jako firma i auto sprowadzone z Niemiec rozmawiałem z nim przez telefon to mówi że auto lakier ma od nowości jeden, deklarował się że może dać mi miernik lakieru i na kanał możemy pojechać, mówił że stan super auta. Co myślicie o takim sprowadzanym z Niemiec?
Rexikon
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Apollo IE (Intensa Emozione) - trzy tytanowe końcówki wydechu Apollo IE (Intensa Emozione) - trzy tytanowe końcówki wydechu
    Wygląda dokładnie tak, jak się nazywa - Apollo IE, a dokładniej Apollo Intensa Emozione to pojazd o prawdziwie kosmicznym wyglądzie. Podobno projektanci tego niemieckiego supersamochodu z centralnie zamontowanym silnikiem ...
    Hyundai i30 Fastback - pierwsze 5-drzwiowe coupé w segmencie C Hyundai i30 Fastback - pierwsze 5-drzwiowe coupé w segmencie C
    Hyundai i30 Fastback to nowy model w gamie i30, oferowany obok dostępnych już i30 hatchback i wagon oraz sportowego i30 N. Jest pierwszym 5-drzwiowym coupé w segmencie C, stworzonym w oparciu o nowoczesną stylistykę ...

• Re: Opel Astra G

10 Cze 2019, 22:49

Okazja i niska cena to chyba dwa najlepsze wskaźniki, że coś jest nie tak z używanym samochodem.
    Gradory
    Aktywny

Zdjęcia: 7
    Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: Opel Astra K
    Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2018

10 Cze 2019, 23:23

Praktycznie każdy handlarz Ci powie że ma auto w super mega zajeb... stanie a jak przyjedziesz na miejsce to jest o 180stopni odwrotnie i jeszcze Ci powie a czego się spodziewasz po kilkuletnim używanym aucie..
    Do tego pamiętaj że sprowadzonym niezarejestrowanym autem w Polsce nie możesz legalnie wrócić na kołach do domu..
    Aha i do ceny zapewne musisz doliczyć jeszcze opłaty około 1000zł a jeśli auto jest już po opłatach to na 99% to mina..

Tutaj dość ciekawe ogłoszenie,auto krajowe i sądząc po tablicach długo w jednych rękach,ma klime i gaz (pytanie jak długo) tylko koncówke wydechu bym skrócił..
    https://www.olx.pl/oferta/opel-astra-1- ... 13ef6237e8
    Barol
    Awatar użytkownika

10 Cze 2019, 23:28

Barol napisał(a):Praktycznie każdy handlarz Ci powie że ma auto w super mega zajeb... stanie a jak przyjedziesz na miejsce to jest o 180stopni odwrotnie i jeszcze Ci powie a czego się spodziewasz po kilkuletnim używanym aucie..

Ja się dziwie że w naszym kraju nie zrobili nadal z tym porządku, że ktoś celowo wprowadza w błąd i jest tego w pełni świadomy.
    Jak na aukcjach za dużo mniejsza kasę ktoś wysyła towar niezgodny z opisem, z wyglądem na foto to awantury i zwroty itd
    A tutaj ktoś jedzie po auto ileś km a na żywo szar prysł a miał być super.
    Pionek
    Stały forumowicz

Auto: Honda Accord

10 Cze 2019, 23:36

Niestety co raz częściej jest też w przypadku bezpośrednio właścicieli..
    Barol
    Awatar użytkownika

11 Cze 2019, 20:49

niestety właściciele święci też nie są,
    a będzie coraz gorzej, społeczeństwo staje się mocno roszczeniowe, wymagania ludzi rosną, ale płacić wcale nie chcą odpowiednio za towar dobry. więc mamy to co mamy.
    andrewb25
    Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie

13 Cze 2019, 12:27

Barol fajne autko tylko zielone i odpada ten kolor totalnie, zielona astra wygląda na bardzo stara. Ostatnio co dzwonie to same astry są bez klimy... Szukam nadal jak coś.
    Rexikon
    Nowicjusz

13 Cze 2019, 20:08

Rexikon napisał(a):Barol fajne autko tylko zielone i odpada ten kolor totalnie, zielona astra wygląda na bardzo stara.
    pamiętasz jaki masz budżet? :sly: kolor możesz wybierać sobie w salonie, a nie w nastoletnim aucie za dwie czy jedną lepszą wypłatę...
    mike
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy od: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM
    Rok produkcji: 2008

13 Cze 2019, 20:37

mike napisał(a):kolor możesz wybierać sobie w salonie, a nie w nastoletnim aucie za dwie czy jedną lepszą wypłatę

Jakieś 20 lat temu kupiłem samochód, którego nienawidziłem, w kolorze, którego jeszcze bardziej nienawidziłem. Był to 2-letni maluch (fiat 126p, jak ktoś nie pamięta) w kolorze niebieskim. Był w dobrym stanie, to wziąłem. Nie wybrzydzałem, bo mając do wyboru 10-letni samochód "zachodni" po wypadku (praktycznie wszystkie były wtedy powypadkowe), a malucha, wziąłem mniejsze zło :lol:
    Rexikon, radzę nie wybrzydzać, bo lepiej mieć auto brzydkie, ale sprawne niż ładniejsze, ale problematyczne.
    Gradory
    Aktywny

Zdjęcia: 7
    Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: Opel Astra K
    Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2018

13 Cze 2019, 20:38

czym mniejszy budżet tym większe wymagania, zauważ co piszą w zakładanych tematach.
    Inni płacą grube tysiące za mały udokumentowany przebieg+serwis+bezwypadkowość a kolor....jak kolor na dalszym planie,

Nie podoba się?? To sobie przemaluj. :lol:
    Tak Ci odpowiedzą za granicą jakbyś kupował autko i marudził że kolor nie pasuje.
    andrewb25
    Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie