Opel Astra H?

Opel Astra H?

25 Lip 2016, 11:24

Cześć
Szukam samochodu w benzynie/gazie, z województwa małopolskiego, najlepiej od osoby prywatnej. Na samochód mogę przeznaczyć około 15 tysi. Wpadła mi ostatnio w oko Astra H. Czy w takiej cenie uda się wybrać coś w miarę sensownego czy lepiej sobie odpuścić bo ten model za taką kwotę to tylko szrot?

Oto kilka propozycji jakie znalazłem, oceńcie proszę :)

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Oczywiście wiadomo jak w Polsce jest z przebiegiem, także tym raczej się nie kieruje..
koziou
Nowicjusz

Auto: Suzuki Swift I

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0 [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Kuga mk1 2,0 TDCi - 140KM - Honda CR-V ...
    Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi
    Praktyczne testy systemu zdalnego sterowania samochodem, przeprowadzone przez Audi przed trzema tygodniami na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz producent po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kontrolka FCM - system zapobiegania kolizjom czołowym
      Prawidłowa pozycja trzymania kierownicy
      Fiat Freemont Cross
      Passat Alltrack - wymiary