Opel Insignia problem z wyjściem AUX

08 Mar 2011, 21:40

Witam wszystkich,
mój problem jest trochę nietypowy, ale przejdźmy do rzeczy. Otóż mam wyjście AUX w isnigni nie działa poprawnie(odtwarza tylko niektóre utwory a resztę ohydnie zniekształca), samochód jest na gwarancji do września. Oczywiście gdy zauważyłem problem, zadzwoniłem do serwisu aby umówić się na naprawę. W serwisie Opla w Olsztynie, z którym miałem już wiele problemów po sprawdzaniu wejścia przez ponad 3 godziny Pan elektryk stwierdził, że wyjście działa poprawnie gdyż jest w nim zasilanie. Jednak po podłączeniu telefonu do wyjścia okazało się, że nic nie zostało naprawione dźwięk nadal jest zniekształcony. Więc pojechałem do serwisu zgłosić, że jednak usterka nie została naprawiona. Moje pytani polega na tym, że serwis uważa, że wyjście działa poprawie gdyż Pan elektryk po podłączeniu swojego telefonu stwierdził "moje utwory odtwarza", jednak gdy podłączam swój telefon owszem niektóre utwory odtwarza ale nie wszystkie jeszcze chciałbym zaznaczyć, że przed zimą nie było żadnych problemów z odtwarzaniem każdego typu muzyki. Moje pytanie jest takie co mogę w tej sytuacji zrobić ??
Elf
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Olsztyn

09 Mar 2011, 23:17

Sprawdź czy telefon nie szwankuje, wrzuć mu nową muzę i przetestuj w aucie. Jeżeli będzie dalej buba to po prostu zadzwoń do innego serwisu i zapytaj się czy są oni to w stanie naprawić. Może "Pan elektryk" ma cudowne właściwości naprawcze ale na Twoim aucie poległ i żeby wyjść z twarzą wmawia iż jest wszystko OK.
arciasty
Stały forumowicz
 
Posty: 1012
Miejscowość: koluszki

10 Mar 2011, 19:50

tylko, że jeśli pojadę do serwisu nie z opla to będę musiał za to zapłacić a miałem nadzieję, że obejdzie się bez tego
Elf
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Olsztyn

21 Mar 2011, 17:24

Witam. Do wymiany masz gniazdo AUX, to że dochodzi napięcie nie oznacza że pozostałe kanały też. Przerabialem temat już kilka razy. Można je w łatwy sposób naprawić ale skoro samochód na gwarancji...
corb
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Współczesne sportowe Toyoty
    Celica, MR2, Supra czy Corolla AE86 – te samochody znają wszyscy. Ich następca, tylnonapędowe coupe GT86, to jeden z ulubionych samochodów współczesnych drifterów. Jego pojawienie się w salonach ...