Opel Signum 3.0 6 V - auto kopci na czarno

Opel Signum 3.0 6 V - auto kopci na czarno

29 Gru 2011, 22:25

Witam
auto kopci na czarno bylem już w paru warsztatach,podłączali go pod komputer wszystko jest dobrze,turbina sprawna zero błędu i nikt nie chce się podjąć dalszej pracy ponieważ twierdza ze jest mało modeli z tym silnikiem i nie wiem co teraz mam zrobić myślę jeszcze o wtryskach.
Nie wiem naprawdę co to może być czy ma ktoś z was jakaś rade dla mnie.
serdecznie pozdrawiam
adrian08
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Opel signum 3.0 6 V

Re: Opel Signum 3.0 6 V - auto kopci na czarno

30 Gru 2011, 00:11

albo wtryski leją a nie wtryskują albo dawka paliwa z kosmosu, jedź do pompiarza ajkiegoś lepszego a nie pod komputer podpinaj
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Opel Signum 3.0 6 V - auto kopci na czarno

01 Sty 2012, 00:49

jak podpinał kompa do dawkę paliwa da się sprawdzić lub sprawdzał ten co sie nie zna a wzioł kasę moze być to egr wymień egr i zobacz
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...
    Najmocniejsze limuzyny V8 Najmocniejsze limuzyny V8
    Sprzedaż najmocniejszych samochodów w klasie premium niezmiennie rośnie odnotowując kolejne rekordy. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego trendu jest dynamicznie rozwijający się polski rynek. Piękne i szybkie limuzyny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI