Opel Vectra A 1.6

Opel Vectra A 1.6

02 Lis 2010, 15:30

Witam
zauważyłem już opisane podobne problemy do mojego ale chciałem się upewnić że to jest to samo a konkretnie chodzi o obroty silnika. może po kolei wyjaśnię o co chodzi. gdy silnik jest zimny i go zapalam to zauważyłem że jego obroty są za wysokie (w granicach 2tys) i nie spadają nawet jeśli silnik się rozgrzej. Gdy już silnik jest dość dobrze rozgrzany to po zgaszeniu go i ponownym odpaleniu obroty wracają do normy. i tutaj chciałem zapytać czy to może być wina silniczka krokowego, ponieważ w innych przypadkach które znalazłem chodziło właśnie o silniczek krokowy, tyle że w moim przypadku wymieniałem go i dalej mam ten sam problem.
Proszę o pomoc!!
marchelo
Nowicjusz

Miejscowość: Manasterz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...
    Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Jaguar