Opel vectra c brak mocy- pomóżcie błagam

Opel vectra c brak mocy- pomóżcie błagam

11 Wrz 2016, 06:15

Witam
Otóż mam taki problem gdyż ostatnio jsk jechałem to nagle w czasie jazdy moja vectra straciła moc, na każdym biegu moge jechac Max 2 tys obrotów i nie idzie dalej i zbiera sie bardzo powoli do tego jeszcze świeca sie światła stopu jak silnik chodzi dodam jeszcze ze swieci sie kontrolka emisji spalin,
Silnik to 1,9 cdti 150km opel vectra c 2008 rok
Błagam pomóżcie bonie wiem co robic :(
pele443
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 02 2011
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW GOLF
Silnik: 1,9 TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Opel vectra c brak mocy- pomóżcie błagam

12 Wrz 2016, 11:32

W rozwiązaniu problemu na pewno pomoże diagnostyka komputerowa, która ukierunkuje naprawę.
Przyczyn usterki może być na prawdę wiele.
AutoConrad
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Auto: różne marki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...

•  
    • motostolik
      Mazda Con Temporary Space (MACS)
      Lamborghini Murcielago, logo
      Dziewczyny