Opel Vectra skrzynia biegów

[Opel Vectra] skrzynia biegów

06 Maj 2007, 18:24

hej mam opla vectra 1.6 z 92r. mam problem jak sie wymienia olej w skrzyni biegów lub chociaż jak dolać bo nie mogę znaleźć wlewu Dzięki i pozdrawiam. :D
mcgroch
Nowicjusz

• 16 Cze 2009, 11:20

sluchaj ja mam astre 92r. te stare ople nadają sie do D*** :) nie ma żadnego miernika żadnego spustu (oleju przekladniowego:)) wjedź na kanał na dole pod silnikiem są takie śruby trzeba je wykrecic zeby spuscic olej:) (widzialem jak to mechanik robil) potem zaś pompką uzupełnić olej przez linke sciagasz ja a nastepnie przez ten otwór leje olej;p:)
    Infernus_90
    Początkujący

Miejscowość: Wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6 [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Lanos 1,5 - 86KM - Hyundai ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Yamaha
      Opel GTC Concept 2013 20
      ALT
      Audi A1