Opinie o tym Golfie.

Re: Opinie o tym Golfie.

01 Lis 2011, 21:47

No no. Ładne to Toledo. Nad Seatem też myślę właśnie, trudno znaleźć ładny egzemplarz. A Leon dobrym samochodem jest? Ładne stylowe autko jak Toledo ;) A Astra takie zacięcie sportowe ma? To jaki ona silnik miała?
sitek37
Nowicjusz

Auto: Megane I 1,4e

01 Lis 2011, 22:06

Nie patrzyłem za bardzo w papiery, benzyniak, pojemność między 1.6 do 1.8, tarcze na 4 koła. To było auto zastępcze, raczej nie zobaczysz tego egzemplarza, bo został rozbity przez następnego klienta, widziałem szczątki stojące przed serwisem :D
Może to nie było żadne sportowe, tylko po prostu nowe sprzęgło, u mnie "łapie" od 1/2, a tam praktycznie od razu. Może to była tylko kwestia regulacji linki sprzęgła, nie mam pojęcia.

Serwis gdzieś przy Krakowie, Opla, obok salon Suzuki.
LOTnick
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Auto: Ford Focus II 1.6 100KM

01 Lis 2011, 22:21

Leon to to samo co Toledo tylko w krótszej budzie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

03 Lis 2011, 11:50

Witam ponownie chłopaków. A weźcie mi wytłumaczcie jak to jest z nowymi samochodami? Sprawdzałem wczoraj ofertę Clio i jest bardzo obiecująca. Możecie mi powiedzieć ile się płaci za ten przegląd gwarancyjny? Czy oprócz tego trzeba robić ten zwykły przegląd na stacji diagnostycznej? Wczoraj porozmawiałem ze swoją kobietą i doszliśmy do takiego wniosku, że chyba bezpieczniej i wygodniej będzie kupić samochód na gwarancji. Pojeździłem trochę po Kuj-Pomie i 2-3 letnie auto znaleźć w fajnym stanie to już jest wyczyn :D Dużo "Flotowych" po 140kkm przejechane w 2 lata, dużo podejrzanych bo przejechane 10kkm w 3 lata :D i robi się dziwnie nie miło w towarzystwie dilera gdy zaczynają się pytania o przeszłość samochodu ;D Co myślicie o takim pomyśle? Fajny dynamiczny silnik 100 konny z klimatyzacja automatyczną i zamyka się w 45k zł. Z góry dzięki za cierpliwość bo strasznie nie zdecydowany jestem, a jakoś to wytrzymujecie.
sitek37
Nowicjusz

Auto: Megane I 1,4e
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI [C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot hatch segmentu C - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Focus mk2 2,5 ST - 225KM - Honda Civic VII 2,0 Type R - 200KM ...
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost rozwija moc 225 KM (o 35 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 500 Nm (w zakresie 1700-2800 obr./min., o 80 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009