Jak kupić auto

jak kupić auto

02 Lis 2011, 22:30

słyszałem że ci co mają szroty kupują auta grubo poniżej ceny złomowej np.omege b z uszkodzonym silnikiem za 300zł ??? czy tez inne auta w podobnej cenie pytam bo mam taki problem rozbilem swoja omege i szukam jakies uszkodzonej technicznie maszyny a zeby miala zdrową karoserie jestem z okolic włocławka może ktos coś wie o czymś albo na jakich stronach tego szukac bo alegro tablica to porazka
teampoland
Nowicjusz

Auto: 323f

Re: jak kupić auto

03 Lis 2011, 12:16

Kupują za grosze ale z Niemiec albo z Anglii bo tam raczej nikt takich samochodów nie naprawia,możesz poszukac na stronach typu autoscout24.pl
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Za górami za lasami ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    BMW X Coupé 2001 BMW X Coupé 2001
    BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11