Opony na Tor w przystępnej cenie

07 Kwi 2020, 04:05

Witam,
Jakie oponki na Track Day do Brno Circuit oraz Nurburgring?
wojtas1234
Nowicjusz

07 Kwi 2020, 09:54

Na tor to możesz kupić spokojnie jakieś Azjatyckie np. Nankang całkiem nieźle się trzymają cena jest bardzo przystępna w porównaniu z Michelin, Goodyear czy Continental.

Nie podałeś rozmiaru więc odpowiedź na podstawie samych marek.
Rokiko
Aktywny

07 Kwi 2020, 23:23

Serio polecasz jakieś hinkongi na szybki tor?
Nie podałeś rozmiaru ale ja od siebie polecę
Toyo Proxes sport
Hankook ventus evo2
Dunlop sportmaxx RT2

Dunlop będzie tu najdroższy bo to typowe premium
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

07 Kwi 2020, 23:55

Kao napisał(a):Serio polecasz jakieś hinkongi na szybki tor?
Wiesz co jeździłem przez chwilę samochodem z tymi nowymi oponami i byłem zaskoczony ich trzymaniem. Jak tak sobie porównywałem w takim samym rozmiarze Dunlopy za prawie dwa razy większą kasę za sztukę to stwierdziłem że to był dobry zakup. Akurat były one w samochodzie znajomego ale z ciekawości musiałem zobaczyć jak się sprawują :)

Moim zdaniem mogły by się sprawdzić ale to już decyzja osoby która ma zamiar poszaleć na torze. Nie pamiętam tylko jaki to był dokładnie model :/
Rokiko
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator średniego spalania
    Policzenie wartości średniego spalania jest dosyć istotne dla większości kierowców dlatego też przygotowaliśmy kalkulator kosztów zużycia paliwa który pozwala obliczyć średnie spalanie na określonym dystansie, ...
    Toyota Hilux w nowej wersji Black Bison
    Japońska firma WALD International po raz kolejny opracowała pakiet tuningowy do samochodu Toyoty. Tym razem fachowcy od tuningu wzięli na warsztat pick-upa marki i stworzyli model Hilux Sports Line Black Bison Edition. Rasowa ...

•  
    • Warto przeczytać