Opony StrefaKierowcy - czy ktoś kupował?

25 Kwi 2021, 16:05

Cześć,
Nie wiem czy można w tym dziale dopytywać o sklepy, ale szukam opon i upatrzyłem sobie już konkretny model, najtaniej udało mi się znaleźć go w sklepie opony strefakierowcy (nie podaję dokładnego linku bo nie wiem czy wolno). W sklepopon te same opony są ciut droższe, i według opisu z poprzedniego roku.

Różnica to dosłownie jakieś 30zł, ale w strefiekierowcy opony są DOT2021 (przynajmniej tak mówi opis).
Opinie na ceneo mają dobre..ale sęk w tym że to raczej opinie normalnego sklepu który prowadzą a nie oponiarskiego. Na internecie znalazłem parę wątków o problemach, ale można takie znaleźć również o sklepopon więc sam nie wiem.

Jedno co mnie tylko odstrasza - strefakierowcy każe sobie samemu bulić za przesyłkę opon w razie reklamacji, sklepopon pokrywa sam te koszty.

Czy ktoś z Was miał okazję kupować u nich opony? Warto połudzić się na tę kilkadziesiąt zł i świeższą gumę?
v1934
Nowicjusz
 
Posty: 3

26 Kwi 2021, 10:24

Pamiętaj że sklepy internetowe z oponami najczęściej nie mają opon na stanie u siebie i są one wysyłane bezpośrednio s hurtowni. Może się okazać że z trzech różnych sklepów opony wysyłają z tej samej hurtowni :) Tu trochę inaczej działa Oponeo bo on ma swoje magazyny z racji ilości zamówień.

Podaj chociaż model i rozmiar opony jakiego szukasz to może coś jeszcze podpowiemy.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 3140
Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi przetestuje koncepcję centrum szybkiego ładowania
    Audi kontynuuje swoją transformację w kierunku dostawcy zrównoważonej mobilności segmentu premium. Do roku 2025 marka planuje zintensyfikować swoje działania, oferując szeroką gamę ponad 20 modeli z napędem w pełni ...
    Ogrzewanie kabiny podczas postoju i komfortowe warunki pracy
    Transport spedycyjny to potężna gałąź europejskiej gospodarki. Codziennie miliony kierowców pokonują setki kilometrów autostrad i dróg by dowieźć dany ładunek w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie. ...

  •