Passat B5 1,6 benzyna

Passat B5 1,6 benzyna

23 Mar 2011, 21:16

Interesuje mnie jakie błędy jest wstanie wykryć komputer podłączony pod auto. Mam problem z passatem b5 1.6 benzyna, od czasu do czasu szarpie przy tym obroty skaczą , jestem umówiony na diagnostyke ale jestem ciekawy czy wykryje co jest powodem tego stanu rzeczy. Czy komputer zarejestruje sam fakt szarpania ?
Ostatnio edytowany przez abcd981, 24 Mar 2011, 18:20, edytowano w sumie 1 raz
abcd981
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Jakie błędy pokazuje komputer

23 Mar 2011, 21:21

Komputer wykaże wszelkie nieprawidłowości w działaniu urządzeń elektrycznych takich jak czujniki, zawory moduły i wszystko to co steruje danym obwodem np:silnikiem czy zespołem ABS.
Jest jeszcze tzw. live data czyli sprawdzanie parametrów pracującego silnika i odczytów z czujników.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: Jakie błędy pokazuje komputer

23 Mar 2011, 22:07

wszystko zalezy od możliwości kompa tak do 94-95 te możliwości są ograniczone (choć nie u wszystkich) niby komputer może się sam "uczyć" ale jeszcze nie bardzo może powiedzieć użytkownikowi co go boli ;)
po 95 jest znaczna poprawa :wink: i w zasadzie przez złącze diagnostyczne można dowiedzieć się prawie wszystkiego po 2000 można nawet "tuningować" auta przez złącza diagnostyczne ;)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...
    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar