PassatB5, AudiA6, BMW39, Merc E - proszę o pomoc w wyborze.

25 Mar 2008, 21:15

ja mam Mercedesa E- klase kombi (W210) e290TD czyli 2900cm3 TurboDiesel, auto mojego taty. Skrzynia automat. Auto rewelacja, po prostu płynie po drodze,bardzo małe spalanie, trasa nawet 6,5 litra...miasto 8-9l trzeba liczyć przy normalnej jeździe (nie ekonomicznej) tylko normalne, mocniejsze przyśpieszanie itd. Z autem nie mieliśmy większych problemów, spisuje się naprawdę dobrze, jest potężny w porównaniu do innych kombi:) Świetny na dalekie trasy...klima, szyberdach, wygodne siedzenia i skrzynia automat z takim silnikiem:) i tempomat...eh:) Polecam!!! Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

25 Mar 2008, 21:16

Piter napisał(a):Ja mam w rodzinie Mercedesa E- klase kombi (W210) e290TD czyli 2900cm3 TurboDiesel, auto mojego taty. Skrzynia automat. Auto rewelacja, po prostu płynie po drodze,bardzo małe spalanie, trasa nawet 6,5 litra...miasto 8-9l trzeba liczyć przy normalnej jeździe (nie ekonomicznej) tylko normalne, mocniejsze przyśpieszanie itd. Z autem nie mieliśmy większych problemów, spisuje się naprawdę dobrze, jest potężny w porównaniu do innych kombi:) Świetny na dalekie trasy...klima, szyberdach, wygodne siedzenia i skrzynia automat z takim silnikiem:) i tempomat...eh:) Polecam!!! Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

26 Mar 2008, 17:00

Wiem że Merc jest duży i wygodny. Ale design jest troche przestarzał i szczerze nie podoba mi się. Jak wszystko dobrze pójdzie wezmę Audice A6 z silnikiem 1.8 T (turbo), słyszałem że to najlepszy silnik.

Czy orientuje się ktoś jak to jest z PLAKIETKĄ EKOLOGICZNĄ w niemczech??? Jak ją zdobyć gdy mam polskie papiery :roll:

Pozdrawiam, Nikolaj
nikischlicki
Nowicjusz
 
Posty: 14
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota S-FR Concept
    Koncepcyjne coupe S-FR jest dowodem na to, że napęd na tylną oś przez lata będzie znakiem rozpoznawczym sportowych samochodów Toyoty. Tym bardziej, że marka bierze pod uwagę wprowadzenie subkompaktowego coupe do produkcji. ...