PassatB5, AudiA6, BMW39, Merc E - proszę o pomoc w wyborze.

Re: PassatB5, AudiA6, BMW39, Merc E - proszę o pomoc w wybor

25 Mar 2008, 21:15

ja mam Mercedesa E- klase kombi (W210) e290TD czyli 2900cm3 TurboDiesel, auto mojego taty. Skrzynia automat. Auto rewelacja, po prostu płynie po drodze,bardzo małe spalanie, trasa nawet 6,5 litra...miasto 8-9l trzeba liczyć przy normalnej jeździe (nie ekonomicznej) tylko normalne, mocniejsze przyśpieszanie itd. Z autem nie mieliśmy większych problemów, spisuje się naprawdę dobrze, jest potężny w porównaniu do innych kombi:) Świetny na dalekie trasy...klima, szyberdach, wygodne siedzenia i skrzynia automat z takim silnikiem:) i tempomat...eh:) Polecam!!! Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

25 Mar 2008, 21:16

Piter napisał(a):Ja mam w rodzinie Mercedesa E- klase kombi (W210) e290TD czyli 2900cm3 TurboDiesel, auto mojego taty. Skrzynia automat. Auto rewelacja, po prostu płynie po drodze,bardzo małe spalanie, trasa nawet 6,5 litra...miasto 8-9l trzeba liczyć przy normalnej jeździe (nie ekonomicznej) tylko normalne, mocniejsze przyśpieszanie itd. Z autem nie mieliśmy większych problemów, spisuje się naprawdę dobrze, jest potężny w porównaniu do innych kombi:) Świetny na dalekie trasy...klima, szyberdach, wygodne siedzenia i skrzynia automat z takim silnikiem:) i tempomat...eh:) Polecam!!! Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

26 Mar 2008, 17:00

Wiem że Merc jest duży i wygodny. Ale design jest troche przestarzał i szczerze nie podoba mi się. Jak wszystko dobrze pójdzie wezmę Audice A6 z silnikiem 1.8 T (turbo), słyszałem że to najlepszy silnik.

Czy orientuje się ktoś jak to jest z PLAKIETKĄ EKOLOGICZNĄ w niemczech??? Jak ją zdobyć gdy mam polskie papiery :roll:

Pozdrawiam, Nikolaj
nikischlicki
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek
    Audi A3 otrzymało od jurorów Euro NCAP pięć gwiazdek. Najwyższą ocenę model A3 dostał za ochronę kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, w teście zderzeniowym przednim i bocznym. Również dzieci są bezpieczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005