Peugeot 2008 automat lewarek

11 Gru 2023, 21:20

Witam, mam na imię Rafał i jestem z Lublina. Zarejestrowałem się, ponieważ potrzebuję rady. Znajoma ma Peugeota 2008 w automacie. Auto ma 9 lat. Problemem jest diagnoza warsztatu: awaria lewarka. Zalecono zakup nowego lewarka 3000 zł, lub poszukiwanie używanego. Szukanie używanego spełzło na niczym. Problemem jest: znajoma niechętnie wyda 3000 na nowy. Pytania: Czy można, gdzie kupić jakiś zestaw naprawczy? Co tam się mogło stać? Będę wdzięczny za każdą rzeczową poradę. Pozdrawiam.
P.S. Oczywiście, jeśli potrzeba, dostarczę więcej szczegółów, pytajcie.
rafaelor
Obserwowany
 
Posty: 1

12 Gru 2023, 09:21

rafaelor napisał(a):Problemem jest diagnoza warsztatu: awaria lewarka. Zalecono zakup nowego lewarka 3000 zł, lub poszukiwanie używanego.
Ok, a co się dzieje że taka diagnoza padła?

rafaelor napisał(a):Szukanie używanego spełzło na niczym.
To nie jest czasem taki lewarek [link do oferty na Allegro wygasł] lub [link do oferty na Allegro wygasł] masz numer części tego lewarka?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9686
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej niebezpiecznie… na prostej drodze?
    Najwięcej wypadków ma miejsce nie na zakrętach czy skrzyżowaniach, ale na prostej drodze. Co takiego ma w sobie jazda prostymi odcinkami, że kierowcy tracą rozsądek i zaczynają łamać przepisy? Jazda prostą drogą wydaje ...
    W obszarze niezabudowanym bardziej niebezpiecznie
    Pomimo tego, że do większości wypadków dochodzi w obszarze zabudowanym (70%), to kiedy mają miejsce poza tym terenem, traci w nich życie więcej osób. W co piątym ginie człowiek, podczas gdy w wypadku w strefie ...