Chevrolet Trax - trudna zmiana biegów

08 Gru 2023, 13:39

Dzień dobry,
Chciałabym prosić o pomoc, bo mam pewien problem w serwisie z komunikacją .
Chevrolet Trax. Kilka dni temu zapala się kontrolka - awaria w układzie spalinowym. W ASO - wymiana uszczelniacza przedniego wału korbowego= usterka usunięta.
Od tego dnia nie mogę lub z wielkim trudem wrzucam pierwszy i wsteczny bieg. Nie widzę specjalnej poprawy po rozgrzaniu się silnika. Wskakuja za trzecią -czwartą próba, dynamika jazdy przyzerowa.
Dwóch znajomych hobbystów samochodowych twierdzi, że na pewno stalo się to przez grzebanie przy wale korbowym W serwisie usłyszałam " nie ma związku". Nie lubię płacić za cudze błedy :?
Bardzo proszę o Wasze opinie
natalana
Obserwowany
 
Posty: 2

08 Gru 2023, 16:08

natalana napisał(a):Od tego dnia nie mogę lub z wielkim trudem wrzucam pierwszy i wsteczny bieg.
Raczej nie powinno mieć związku ale jak do wymiany odpinali poduszkę silnika żeby mieć lepszy dostęp to już wtedy może mieć to związek i należało by sprawdzić i ewentualnie wyregulować mechanizm od zmiany biegów.
Andy33
Początkujący
 
Posty: 51

08 Gru 2023, 22:21

a dzis znow sie ta sama kontrolka zapalila ... wiec juz zupelnie stracilam zaufanie , w to co mowia :/
natalana
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Komfortowe fotele nowej Skody Octavia
    Ergonomiczne fotele nowej ŠKODY OCTAVIA zostały wyróżnione znakiem AGR "Testowane i zalecane" przez niemiecką kampanię Zdrowe Plecy (AGR - Aktion Gesunder Rücken). Fotele zyskały rekomendacje niezależnych ...