Peugeot 207 - pilot, problem ze zdalnym sterowaniem

08 Kwi 2021, 18:50

Witam Wszystkich
Przepraszam, może będę "odgrzewał kotleta" ale może Ktoś coś podpowie. Peugeot 207 1.4 2006r. Mam dwa oryginalne kluczyki "scyzoryki". Jeden wisi bo chyba ma uszkodzone immo (nie odpala), ale zamki otwiera (otwierał). Drugi sprawny (był). Dojechałem do domu, wrzucam luz a tu obroty do 2000. Lekko na gaz i zeszły. Silnik chodzi równiutko, cichutko jak zawsze, ale zapalił się "trójkąt" z dźwiękiem. Przeskanowałem smartfonem, zero błędów. Odłączyłem akumulator (po raz pierwszy od kupna). Trójkąt nadal jest po odpaleniu. Silnik chodzi równiutko. Coś mnie tknęło i wymieniłem baterię w pilocie. Trójkąt zniknął, ale nie działa zdalne sterowanie zamkami. Próbowałem reinicjalizacji. Bez rezultatu. Oba piloty przestały zdalnie sterować zamkami. Po przekręceniu kluczyka w zamku central działa, kierunki też. Wcześniej już wymieniałem raz baterię i nie trzeba było nawet synchronizować. Wszystko było ok. Wnioskuję, że coś się stało po odłączeniu akumulatora. Pytanie, tylko co? I czy może mieć związek z wcześniejszym skokiem obrotów?
teejay
Obserwowany
 
Posty: 1