Peugeot 307 cc - problem z elektryką

Peugeot 307 cc - problem z elektryką

25 Lis 2013, 21:40

Witam.Kupilam takie autko jak peugeot 307 cc cabriolet z silnikiem 2.0 HDI I mam proble z elektryka w tym wozie .Bardzo czesto odsuwa i zasuwa sie szyba od pasazera.Po zgaszeniu auta migaja kontrolki na desce a powinna migac tylko kontrolka od alarmu,czasami zapala sie tylko jedno swiatlo do jazdy dziennej i takie tam.CZY KTOS MOZE MI PODPOWIEDZIEC CO TO MOZE BYC,moye ktos mial cos takiego w takim wozie,zastanawim sie czv to moze komputer bsi
karolcia10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 01 2000
Auto: peugeot
Silnik: 1,9 hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Peugeot 307 cc - problem z elektryką

07 Gru 2013, 16:41

Miałem do czynienia z tym autkiem. W moim przypadku straszne problemy były z szyberdachem, centralnym zamkiem oraz elektrycznymi szybami. Problemem były pospinane na krótko przewody w skrzynce z bezpiecznikami, i gdzie nigdzie występowały spięcia. Poprzedni właściciel wymienił coś kombinował. Polecam oddać autko do elektryka samochodowego, wypunktować mu co się dzieje, co ma naprawić, wyłożyć parę złotych na naprawę i nie kombinować na własną rękę ponieważ z elektryką w samochodzie nie ma żartów, od byle radia mogą się grzać przewody, może się coś zapalić.
gruszon18
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 09 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Golf 3
Silnik: 1.8 GT KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1993

Re: Peugeot 307 cc - problem z elektryką

08 Gru 2013, 10:10

Witam.Oddalam autko do elektryka i okazalo sie ze do wymiany mialam czujnik dotyku dloni ktory znajduje sie w klamce ,dostala sie woda i tak sie dzialo ze szyba chodzila wymienilam klamke i jest oki.Swiatlo pan tez naprawil ,poprostu bylo rozszczelnione i robilo sie zwarcie poniewz dostalo wilgoci .Polecam elektyka z Radomia moge dac namiar jezeli ktos bylby zainteresowany ,przystepne koszty naprawy.Ogolnie jestem zadowolona z tego autka ,male spalanie.
karolcia10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 01 2000
Auto: peugeot
Silnik: 1,9 hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kabriolet
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Jaguar