Peugeot 307 - pilot z zamkiem

Peugeot 307 - pilot z zamkiem

31 Sie 2015, 16:15

Witam,

Kupiłem Peugeot'a 307 niestety pilot od zamka działa tylko w odległości gdy jesteśmy w środku samochodu i przyłożymy do zegarów. Niestety na większe odległości on już nie działa, tak jakby zasięg był mały. Byłem u jednego elektryka samochodowego to zaproponował mi nowy pilot z nowym systemem i zakodowaniem. Jak wiadomo koszt takiego czegoś zaczyna się od kwot trzy cyfrowych. Miał ktoś może podobny problem i wie jak temu zaradzić? Może jakoś naprawić obecny system?

Pozdrawiam!
Strajker
Obserwowany

Auto: Peugeot 307

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach
    Temat bezpieczeństwa na drogach jest dużym, cywilizacyjnym wyzwaniem. Na świecie rocznie ginie 1,24 mln osób, dziennie średnio 3 400 osób. Unia Europejska jest mocno zdeterminowana i podejmuje szerokie działania, ...
    Unia Europejska zaostrza przepisy. Jakie czekają nas zmiany? Unia Europejska zaostrza przepisy. Jakie czekają nas zmiany?
    Nowe przepisy zatwierdzone przez Parlament Europejski mają na celu znacznie poprawić jakość i niezależność badań homologacji pojazdów oraz wzmocnić kontrolę znajdujących się na unijnym rynku pojazdów. W jaki ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MEGANE II CC 2.0 16V 135PH
      Wyścigi uliczne Olsztyn
      Volkswagen Bora, szerokie alufelgi
      28