Pierwsze autko

25 Lut 2010, 23:15

Interes co do autora tematu a mianowicie kumpel dziś zdał na prawko i bede z nim robił rozenanie na rynku,będziemy jeżdzic oglądać auta i akurat może jak coś ciekawego znajde to napisze,w niedziele mamy jechać na gielde ogladac.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

25 Lut 2010, 23:30

ok... z gory thx. tylko, ze teraz koncza mi sie ferie, a maturka na karku i nie wiem kiedy bd mial czas, jechac jak znajdziesz jakiegos pewniaka wiec w sumie nei wiem czy jest sens... zebys sobie mna glowe zawracal
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

26 Lut 2010, 08:22

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty,też mi sie ferie kończa (zreszta ostatnie już w moim życiu) i też akurat maturka w tym roku no ale zobaczymy jak to będzie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lut 2010, 10:00

ja tam na studia sie wybieram, a tam jakies wolne jeszcze jest :wink: nie bedzie tak zle :grin:
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

26 Lut 2010, 13:09

No ja od maja po maturze śmigam do jakiejś roboty żeby troche hajsu wpadło a od września dalej jakaś szkoła ale napewno nie studia niestety :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Lut 2010, 23:18

A co myślisz np o opel vectra B ?
Po komisach nie szukaj bo niczego taniego i dobrego raczej nie znajdziesz.
Popatrz tez za seatem ibizą fajny samochodzik :)
Fiata to raczej odradzam nie wiem czy wszystkie ale znajomy ma od nowości swojego i cały czas coś w nim nie tak no i ten plastik w środku a jak chesz miec gaz w tym fiacie to najlepiej 1,6 8v .
Ale wiesz to tylko moje zdanie sam zdecydujesz co kupisz :)
Paulina
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dacia Logan MCV
    Model słynący z atrakcyjnej ceny w stosunku do oferowanej przestronności wnętrza, wysokiej niezawodności i praktyczności, zyskał nowy design, nowe osiągi oraz silniki. Nowy Logan MCV – 5-miejscowe kombi – jest ...

28 Lut 2010, 13:49

[link do oferty na Allegro wygasł] moglby ktos na nia spojrzec bardziej wprawionym okiem? z gory dzieki :grin:
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

28 Lut 2010, 14:03

Z forum pamietam że ten silnik 1.3 75km jest za mały do tego autka a ta z linku wogóle wydaje sie jakby miała jakas przygode z tyłem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Lut 2010, 23:30

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] oferta mojego miasta :grin: ale wydaje mi sie hmmm... bita? :???: i ile mniej wiecej wynosza te wszystkie oplaty?
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

01 Mar 2010, 07:43

Szkoda że nie ma zdjęcia centralnie przodu (ciekawe czemu).
Na zdjęciu wygląda na to, że mogła być lekko puknięta w lewy przód ale nie ma niestety zdjęć drugiej strony.
Opłaty zamkną się w 1500 zł.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

01 Mar 2010, 07:59

Fotki takie sobie a całkowity koszt tej madzi wyniesie Cie ok 9tys.zł.Aha i przebieg napewno kręcony :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Mar 2010, 08:48

stasiowski121 napisał(a):Na zdjęciu wygląda na to, że mogła być lekko puknięta w lewy przód ale nie ma niestety zdjęć drugiej stron


Wydaje mi się dokładnie tak samo.Do tego spasowanie zderzaka wzdłuż maski,niekoniecznie jest fabryczne... Tym niemniej niekoniecznie dyskwalifikuje to tę Mazdę .
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

01 Mar 2010, 15:07

Dokładnie,w rzeczywistości ta madzia może być naprawde godna zainteresowania,najlepiej podjechać obejrzeć w realu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Mar 2010, 19:16

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] a co myslicie na temat tego autka? tylko tu nasowa mi sie pytanie... jak sprawdzic stan instalacji gazowej? mechanik sprawdzi czy dziala prawidlowo czy lepiej podjechac do kogos kto sie tym zajmuje?

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] i taki nissanik mi wpadl w oko
marjan
Początkujący
 
Posty: 86
Miejscowość: Tomaszow Maz

04 Mar 2010, 20:37

Vectra - poważny dzwon z przodu (drugie foto-przód auta wygląda jakoś nowo) a z tym gazem to najlepiej do gazownika.

Almera - dzwon z tyłu napewno,kiepskie spasowanie tylnej klapy.

A takie:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012