Pierwsze auto do ok. 20 tyś złotych

06 Sty 2015, 10:38

Zresztą wystarczy zobaczyć na ceny jak A3 szybciej traci wartość,przykładowo rok 99 możesz kupić za 11-12k a Lexa z tego roku masz za 15-16k,mówie oczywiście o egzemplarzach w dobrym stanie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sty 2015, 10:39

Ale audi to audi, niemieckie auto....
Dzonzi
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 05 06 2013
Auto: Nie mam

06 Sty 2015, 10:41

Jak dla Ciebie Lex IS to stary grat to proponuje dorzucić jedno zero na końcu do Twojego budżetu.

hhahaha kolejny... Już wczoraj była kłótnia bo uważali że Audi A3 to prestiżowe auto :lol: Później mi jeszcze wmawiali że jest lepsze od Mondeo mimo że klasę niższe i się do Focusa porównuje ale cóż.. Takie życie..
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

06 Sty 2015, 10:44

Przejedż sie najpierw A3 i Lexusem i zobaczysz co lepiej sie prowadzi i czym sie lepiej jeżdzi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sty 2015, 10:48

Tak jak mówię kolejne porównanie wzięte z du*y wielkiego znawcy który pyta się co wybrac a i tak potem porównuje Lexa z A3-ką.
A3 nie da się porównać do żadnego Lexa, nie ten segment.. Większe A4 już tak ale jest śmieciem przy IS200..
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

06 Sty 2015, 10:51

Dzonzi napisał(a):Ale audi to audi, niemieckie auto....

Najłatwiej będzie tak:

Idź do kuchni usiądź na taborecie wyprostuj się trzymając na wysokości klatki piersiowej książkę kucharską i spędź tak 10min. a potem jak będziesz na mieście idź do salonu meblowego usiądź na najwygodniejszym fotelu oprzyj się i poproś o muzyczkę z kina domowego ...

Jak nie poczujesz różnicy to znaczy że spokojnie tico Ci starczy a za resztę kaski możesz nabyć np: coś tam... :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe II generacji
    Ten typ instalacji gazowej, podobnie jak wcześniejszy, wykorzystuje zmienne warunki podciśnieniowe, pozwala już jednak na regulację składu mieszanki. Instalacja ta przeznaczona jest dla starszej generacji silników, ...

06 Sty 2015, 11:00

szybki jak zwykle obrazowe porównanie :mrgreen:
Zgadzam się, że porównywanie a3 z IS200 to tak jakby porównywać konserwę turystyczną z wędzonym łososiem :yes:
Ale jeśli koniecznie chcesz Golfa w "prestiżowym" wdzianku to droga wolna :mrgreen:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14058
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

06 Sty 2015, 11:18

Dzonzi napisał(a):za stary grat


HAHHAHAHAHHAHAH. Wiecej w temacie sie nie wypowiem.

Bierz Audi A3 1.6. Sasiedzi będą zazdrościc bo ałdi. [wulgaryzm] że spali tyle samo co ten lexus i będzie sie nim jezdzilo jak golfem
runForestRun
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 03 03 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam
Paliwo: Benzyna

06 Sty 2015, 11:25

Dzonzi napisał(a):Ale audi to audi, niemieckie auto....


moim zdaniem nastawiłeś się na to auto i miałeś nadzieję, że otrzymasz tutaj potwierdzenie słusznego wyboru. Jeśli Ci to auto odpowiada to znajdź dobry egzemplarz i sobie kup. A forumowicze sugerują Ci, że jesteś w stanie za te pieniądze otrzymać więcej. Decyzja należy do Ciebie.

A jeśli zależy Ci na niemieckim aucie to ja proponuje e46
archi4lo
Początkujący
 
Posty: 130
Miejscowość: PL
Auto: VW Passat B5 FL
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

06 Sty 2015, 11:39

Nie ma się już co produkować w temacie bo kolega już na wstępie podjął decyzję :yes:
Wg moich nieoficjalnych badań i obserwacji 98% ludzi, którzy przychodzą na forum z nastawieniem kupię Audi/VW mimo naszych rad nie zmienia zdania :wink:
Koniec off top
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14058
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

06 Sty 2015, 11:40

Dzonzi napisał(a):Ale audi to audi, niemieckie auto....

:lol: co za beton... już widzę jaka to zaleta. Audi nawet nie umywa się do Lexusa tylko polaczki cebularze uważają je, za takie świetne auta bez wad. Ktoś to ma trochę pojęcia o motoryzacji nie wybrałby Audi.
Chyba, że chcesz zapłacić za auto którego będą CI zazdrościć sąsiedzi jak koledzy wyżej mówią, a ktoś ogarnięty od razu zobaczy, że przepłaciłeś :mrgreen:

ok, koniec. ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

06 Sty 2015, 12:19

Dzonzi napisał(a):Ale audi to audi, niemieckie auto....

Jak wolisz płacić za znaczek i tandetne wykonanie to proszę bardzo twój wybór. Ja bym wolał siedzieć w czymś komfortowym jak lexus ale skoro myślisz że audi jest ideałem to kupuj. :ok:
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

06 Sty 2015, 12:22

zacytuję sam siebie:
Wiem, że się narażę wielu forumowiczom, bo Audi (zresztą Volvo też) to szczyt marzeń i prestiżu, wyznacznik pozycji społecznej i sukcesu dla wielu Polaków. Zwłaszcza Audi uchodzi za szczyt techniki, bezawaryjności, komfortu itd, ale niestety jak się próbuje je porównać do innych aut podobnej klasy, to rewelacji nie ma, a dopłata za cztery kółka na kierownicy jest bardzo duża. Nie twierdzę, że Audi to złom, bo stylistycznie podobają mi się, pewnie też da się wybrać bezawaryjny model, ale są po prostu za drogie w stosunku do tego co oferują (a są drogie, bo są modne).

nie jest to zarzut, bo Audi to ładne i niezłe samochody, jak ktoś chce zapłacić więcej za wygląd i zbielałe oko sąsiada, to proszę bardzo
trzeba jednak mieć świadomość, że koszty zakupu i utrzymania Audi są wyższe niż auta innej marki, które będzie oferowało to samo pod względem jakości, wygody i osiągów, a nawet da się znaleźć auto lepsze niż Audi i to w tej samej cenie
twoje pieniądze, twój wybór, udanych zakupów :yes:
numer21
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 0- 0-2001
Auto: Clio II
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

06 Sty 2015, 17:19

taki lexus [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] też będzie lepszy od dobrej audicy A4 za 30 tyś ?

Chcecie mi powiedzieć, że są lepsze marki dla zwykłego kowalskiego niż audi w budżecie 30-40 tyś ?
Dzonzi
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 05 06 2013
Auto: Nie mam

06 Sty 2015, 17:23

ogólnie is220 z pewnością, ale wez pod uwage ze wybrales chyba najtansza sztuke na allegro wiec moze nie byc nadzwyczajny. Ten samochod kosztuje kolo 40
runForestRun
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 03 03 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam
Paliwo: Benzyna