Pierwsze auto - Opel Vectra B

Re: Pierwsze auto - Opel Vectra B

10 Mar 2013, 16:53

witam. zakupiłem astre 2 w sedanie za 8800zł. rocznik 2000. 1.4 w gazie. Wszystko puki co ok tylko mam problem z zabezpieczeniem (chyba). Otóż jak wejdę do auta i przestawie kluczyk o 1 pozycje to czasem zaczyna coś piszczec, potem włączają się awaryjne, a następnie alarm. Przy skrzyni biegów jest przycisk i jak się go naciśnie to spokój na minute i dalej to samo.
ChiquiTTa
Nowicjusz

Miejscowość: Mazowieckie
Prawo jazdy od: 09 08 2011
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku
    "Hypermiler", czyli mistrz jazdy o kropelce, to przydomek nadawany kierowcom, którzy potrafią pokonywać spore dystanse zużywając minimalne ilości paliwa. Zaskakujące wyniki kierowcy ci uzyskują stosując metody i techniki ...
    System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów
    Nissan, lider globalnego rynku samochodów elektrycznych oraz producent najpopularniejszego pojazdu elektrycznego na świecie – Nissana LEAF – został wybrany przez operatora systemu, firmę Enigma, dostawcą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7