Pierwsze auto

27 Lip 2015, 22:32

Witam, piszę na tym forum po raz pierwszy, aczkolwiek nie sądzę, że ostatni.
Moim problemem jest dobór auta. Prawa jazdy jeszcze nie mam, lecz jestem w trakcie robienie (4 sierpnia egzamin praktyczny) i zaczynam rozglądanie za jakimś autem na początek. Jak dla mnie na wprawienie się w jazdę mógłbym kupić jakieś małe, tanie auto, bo wiem co potrafią zrobić świeży kierowcy. Lecz to ma być auto, którym będę jeździł z mamą. Więc szukam normalnego auta jak dla każdego kierowcy. Z racji, że na to auto większość pieniędzy idzie z mojej kieszeni, auto ma być bardziej męskie niż damskie. Budżet do 12 000zł, preferuję auta z uciętym tyłem i 4/5 drzwiowe, aczkolwiek to nie jest najważniejsze. Chciałbym, aby auto nie psuło się i nie było drogie w utrzymaniu. Mam nadzieję, że mi pomożecie, w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać. Z góry dziękuję za pomoc. :)
pcerlz123
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

28 Lip 2015, 05:10

Z mojej strony Fiat Grande Punto z początku produkcji i Opel Astra G,za te pieniądze znajdziesz rocznik 2003/04.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] - jeden z najlepszych silników w tym aucie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Lip 2015, 19:14

Z mojej strony golf 4 TDI, 110km. Samochód bezproblemowy pod warunkiem że z pewnego źródła. Pali w trasie nawet 4l. W tej kwocie również można rozglądać sie za Audi A3, czy seatem Leonem 1.
flybobster
Początkujący
 
Posty: 69
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Duże Toyoty w małej skali, ciekawe modele RC
    Jak zostać mistrzem Polski w rajdach terenowych? Najlepiej zacząć od Toyota Adventure Rally Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Okazuje się, że każdy może mieć dakarowego potwora w stylu Hiluxa, którym ...
    Subaru Crosstrek plug-in hybrid - kompaktowy SUV
    Subaru Crosstrek, w Polsce znany pod międzynarodową nazwą Subaru XV, to kompaktowy SUV, który w wersji hybrydowej plug-in jest napędzany silnikiem typu bokser 2,0 l o mocy 138 KM i silnikiem elektrycznym o mocy 120 ...