Pierwsze KJS - 106 II 1.4 ?

Pierwsze KJS - 106 II 1.4 ?

05 Maj 2019, 14:16

Cześć. Chciałbym spróbować się w KJS i oczywiście jeśli się spodoba to kontynuować przygodę.

Mam do kupienia peugota 106 II z 1.4 od kolegi, który też chciał próbować w KJS, ale jednak odpuszcza i woli gokarty. Jechałem już autkiem, wszystko wydaje się bardzo spoko. Chce za niego 3,1k. Myślę ze na początek bym wybebeszył, wsadził małą kierę, zrobił heble i kupił slicki. Myślę do 5-6k ze wszystkim bym się zamknął.

Patrzyłem też na te 106 z 1,2, ale to tym tropem już lepiej by było SC/CC brać pewnie ?

Co sądzicie ?
mmaf
Nowicjusz

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi a4 b6
Silnik: 1,9 tdi 130>165
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Pierwsze KJS - 106 II 1.4 ?

05 Maj 2019, 16:11

106 jest dużo lepsze nic SC/CC więc idziesz dobrym tropem, co do opon to slicki nie są dobrym pomysłem bo w KJS masz różną nawierzchnie i jak na asfalcie będzie się trzymać to poza będzie kiszka. Najlepiej zaczernij info z jakiegoś forum KJS bo u nas nie ma rajdowców (chyba)
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto? Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto?
    Lexus ponownie wykorzystuje częściowo zakamuflowany model LFA do testów na Północnej Pętli toru Nürburgring. Nad czym pracują Japończycy? Czy to kolejna zapowiedź modelu LC F, czy po prostu próby ...
    Toyota RV-2 - sportowy kamper Toyota RV-2 - sportowy kamper
    Wielkie sportowo-turystyczne coupe, które jednocześnie może pełnić rolę praktycznego domu na kółkach? Wszystko to brzmi bardzo nierealistycznie, ale ten samochód istniał naprawdę! Oto Toyota RV-2! Sportowy ...

•