Pierwszy samochód bez wielkich inwestycji pieniędzy

Re: pierwszy samochód

04 Cze 2016, 17:36

Panowie, odświeżam temat, bo nadal szukam. Proszę o opinie o poniższych pojazdach. Najlepiej wybrać spośród poniższych auto jak najtańsze, ale jednocześnie, żeby było jak najbardziej oszczędne (najlepiej LPG) i miało tanie części zamienne. Może jednak, któreś z wyższą ceną jest naprawdę godne uwagi i warto zapłacić więcej. Najlepiej też, żeby oferta była z Wrocławia. Pierwsze pięć propozycji to auta z instalacją gazową, pozostałe - benzyniaki:
1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
7. [link wygasł]
8. [link wygasł]
9. [link wygasł]
10. [link wygasł]
11. [link wygasł]
12. [link wygasł]
13. [link wygasł]
Pozycja 11 - Hyundai Getz - najdroższa propozycja, raczej do odrzucenia, ale jestem ciekaw opinii. Tak jak pisałem, najchętniej wybrałbym auto w gazie w jak najniższej cenie. Będę wdzięczny za każdą opinię.
Pozdrawiam!
sraltopies
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z