Pierwszy samochód do 6000 zł.

Re: Pierwszy samochód do 6000 zł.

13 Wrz 2010, 20:43

[link wygasł]
Go Faster
Początkujący

Miejscowość: mazury

13 Wrz 2010, 20:54

W Rovery bym sie nie pchał gdyż auto u nas jest egzotyczne i może być potem problem z częśćiami i napewno z serwisem.Ja bym zaproponował coś z czego mnie większość tutaj kojarzy czyli Lanos ale też nie koniecznie bo w tej kwocie może być inne auto ze stajni Daewoo :mrgreen: ale ja mam inne propozycje tym razem:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
no i tak jak autor tematu pisał,coś ze stajni Opla
[link wygasł]
bo Vectra B w tej kwocie będzie już wymęczona,no chyba że wersja A.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

13 Wrz 2010, 20:57

Carina ciekawie wygląda a jeżeli chodzi o awaryjność to jest słabo awaryjna jeździłem tym modelem i nawet miło się jeździło;)
Go Faster
Początkujący

Miejscowość: mazury
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Beetle Cabriolet Volkswagen Beetle Cabriolet
    VW Beetle Cabriolet to kontynuacja wyjątkowej historii samochodu po zaprezentowanym po raz pierwszy w 1949 roku Garbusie Cabriolet (typ 15) i New Beetle Cabriolet z 2002 roku. Obecny Beetle Cabriolet jest trzecią generacją ...
    Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę
    Z całą pewnością wielu kierowców w trakcie eksploatacji swoich samochodów spotkało się z utratą możliwości elektrycznego sterowania niektórymi funkcjami, np. zakłócenia w pracy na przykład centralnego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11