Pierwszy samochód do +-6000 zł

Pierwszy samochód do +-6000 zł

09 Paź 2016, 13:03

Witam serdecznie wszystkich,
Szukam 1 samochodu w życiu. Niestety problem polega na tym, że nie mam nikogo kto by mógł doradzić, a w tym budżecie to nie bardzo jest możliwość opłacania nieznajomych mechaników aby ze mną jeździli i doradzali.

Szukam ekonomicznego auta do około 6 tyś. w okolicach Szczecina/Gorzowa Wlkp. Auto ma być małe na miasto. Czasami jakaś trasa do 100 km.
Moje wymagania to (jeżeli można mieć przy tym budżecie):
a) musi mieć wspomaganie
b) nie od handlarza
c) mało palić
d) ogólny dobry stan aby nie kupić jakiegoś totalnego trupa

Moje typy:
a) Punto II
b) Seat Ibiza
c) VW FOX
d) Opel Corsa C

Zakładam temat aby wklejać ewentualne oferty i z góry dziękuje za wszelkie sugestie.
tomekszc
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 07 1986
Auto: nie mam

Re: Pierwszy samochód do +-6000 zł

09 Paź 2016, 13:17

Fox nie ten budżet.

Zerknij na te:
[link wygasł] - przebieg raczej autentyczny.
[link wygasł]
[link wygasł] - tylko coś tanio ale pod nosem.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Publiczność na Pit Party przy Mohawk Warrior - Monster Truck
      Paweł Trela, drift
      Mazda3, wnętrze, 2013
      Wyprawa do Moab 2012, 52