Pierwszy samochód

23 Wrz 2012, 19:29

Witam serdecznie jestem pierwszy raz na tym forum i szczerze nie jestem wielkim fanem motoryzacji jednak nadszedł ten czas kiedy to trzeba zakupić swój pierwszy samochód. Wpadły mi w oko dwa modele Audi a4 oraz a6 (a4 na pierwszy samochód myślę, że ok a6 sam nie wiem :D ). [link do oferty na Allegro wygasł] co o niej myślicie ?opłaca się ? czy lepiej na pierwsze auto kupić coś tańszego mniejszego ? zaznaczmy ze sam swoimi rekami na nią zarabiam warto wstrzymać się z zakupem tańszego i kupić a6 ? z góry dzięki za porady :)
speak
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: brak

23 Wrz 2012, 19:32

Myśle że to Audi jest godne uwagi lecz silnik bedzie strasznie dużo chlał
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 19:33

Ale teraz dopiero zauważyłem przednia rejestracja wygląda na pogiętą więc Audi mogło mieć jakieś starcie a z takim silnikiem to napewno
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 19:37

spalanie nie jest zbyt ważne ponieważ pracuje w delegacji 5 dni w tygodniu wiec w domu jestem 2 dni w tygodniu :( właśnie dlatego nie chce kupować szrota który rozleci mi się od tego od samego czekania na mnie przez cały tydzień :D
speak
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: brak

23 Wrz 2012, 19:40

No to jak Ci nie zależy na spalaniu to warto ją oglądnąć ale nie wierze w to że jest bezwypadkowa
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 19:44

tylko pojawia się pytanie czy to aby dobry samochód na pierwsze dziecko ? nie za mocny ?
speak
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: brak

23 Wrz 2012, 20:15

Wiadomo zależy co wolisz jeżeli lubisz szybko jeździć pojedź oglądnij przecież chyba nie bedziesz nim szalał po 220 na autostradach :D
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 20:16

Wiadomo zależy co wolisz jeżeli lubisz szybko jeździć pojedź oglądnij przecież chyba nie bedziesz nim szalał po 220 na autostradach :D
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 20:24

nie kupuje się takiego samochodu żeby jeździć 90 :D jednak jestem młody i szkoda by było zakończyć swój żywot tak szybko :) i zastanawiam się czy ten samochód będzie bezpieczny dla hmm niedoświadczonego kierowcy
speak
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: brak

23 Wrz 2012, 20:35

No na początek lepiej oczywiście byłoby kupić coś słabszego a gdy się już wprawisz to byś mógł wtedy pomyśleć o czymś mocniejszym ale jeżeli bedziesz nim jeździł praktycznie tylko w sobote i niedziele to wydaje mi się ze nie ma większego problemu żeby go nie kupić
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra