PKW1.net - opinie, poglądy

Re: PKW1.net - opinie, poglądy

07 Maj 2018, 18:01

Niestety pootwiedzam
Ekskluzywny dostęp do SZROTU
Szczegółowy opis : czego

Banda oszustów i naciągaczy
Chcesz auto jako części zamienne - to bierz w ciemno

Reklamacja: kolejna ściema i nabijanie człowieka w butelkę

Szkoda gadać

Szukasz kłopotów - kup sobie auto w tym barannów

Oni bardzo "profesjonalnie" podchodzą do Twojej sprawy.
Będzeisz miał opiekuna któy guzik może - bo taki mają regulamin

Szkoda gadać , szkoda czasu

Szukasz kłopotów - jesteś w najlepsym miejscu
max1313
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 01 1990
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: vw lt
Silnik: 2,5b tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Maj 2018, 14:05

Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.
autohandel2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 1996
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: tiguan
Silnik: 2.0tdi
Typ: SUV
Rok produkcji: 2012

Oszukani przez Auto1

09 Maj 2018, 09:49

Wszyscy biadolą na forum tylko nikt nie chce ,,ruszyć " z tymi oszustami ,każdy ogląda się na innych licząc ,,ze ktoś mu coś za FREE wywalczy" a Auto 1 robi co chce pracownicy mają uzależnioną pensję od sprzedaży i zawsze ci kit wciskają! Biorą kasę na boku za załatwienie transportu auta przez niezależne firmy,sprzedają auta niby ,,jako pierwszy zakup"przed czasem a faktycznie biorą je dla siebie! Każdy z opiekunów HANDLUJE SAMOCHODAMI i co ciekawsze tematy biorą dla siebie Pokażcie mi choć jedną osobę która coś wywalczyła na drodze prawnej z tymi OSZUSTAMI
W204
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 1994
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: ROWER
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

21 Maj 2018, 12:38

autohandel2 napisał(a):Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.

Szanowny Panie, autohandel2 - Jak pisałem wczesniej. Jeśli pojawiły się problemy związane z działalnością naszej firmy i naszego produktu to nalegam aby napisał Pan maila na: feedback_cee@auto1.com i postaram się Panu pomoc jak tylko jest to możliwe. Obrażanie ludzi nic tutaj nie da ,a myślę ża jest Pan profesjonalistą w swojej dziedzinie i biznes dla Pana jest najważniejszy (inni formowicze napisali i wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie) lub poprostu nie ma Pan problemów a Pańskie wpisy są tylko spowodowane chęcią aby jak najmniej partnerów kupowało auta (niestety tak się zdarza). Tak więc czekam na Pana informację i mam nadzieję że znajdziemy wspólne rozwiązanie Pana problemów z firmą.

Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam serdecznie
Kierownik działu obsługi partnera in AUTO1.com
autoo1
Nowicjusz

Auto: Audi

20 Cze 2018, 13:12

Sprawa załatwiona pomyslnie....
Ostatnio edytowany przez jacekpolesie, 20 Cze 2018, 16:58, edytowano w sumie 1 raz
jacekpolesie
Obserwowany

Prawo jazdy od: 25 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Toyota
Silnik: 2.0 diesel
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2015

20 Cze 2018, 13:53

To niestety taka firma i taki towar. To wszystko są samochody sprzedane ze względu na problemy techniczne. zaczyna się coś niedobrego dziać z silnikiem, dpf, wtryskami no to trzeba się pozbyć grata. Na takich klientów czekają w punktach auto1 bo mogą wtedy zbić dużo z ceny (poczytajcie sobie opinie w googlach jakie piszą Włosi którzy byli tam oddać auto - często proponowano im 30% ceny z pierwotnej wyceny).
Pisałem parę postów wyżej o mojej reklamacji na insignię.

Żeby zrealizować dwa vouchery po 250 e kupiłem kolejne dwa auta za około 5000e każdy i sytuacja się powtórzyła. w jednym olej zmieniany 50.000km temu wyrzeźbiona tylna klapa (oczywiscie auto bezwypadkowe nic nie pokazane) + masa innych usterek.

Kolejny opel w dieslu 2012 r (przebieg 150.000km) po podłączeniu komputera żeby odczytać błędy mało nie zemdlałem dpf zapchany, prawdopodobnie coś z wtryskiem, świece żarowe (to drobiazg akurat).

Nie chce mi się nawet tego już reklamować bo co to da kupię sobie kolejne tyle samo warte. ?

Jeżeli coś tam jeszcze kupie to auto za +/- 1.000 kupno drogich aut i diesli od tych ludzi to samobójstwo.
akrystian
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe
    Nowa seria usportowionych modeli Toyoty firmowanych przez Gazoo Racing wzbogaciła się o kolejny model – coupe GT86 w wersji GR Sport. We wrześniu 2017 roku Toyota zaprezentowała nową serię GR, opracowaną na japoński ...
    Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...

• Re: PKW1.net - opinie, poglądy

06 Lip 2018, 11:12

Mam pytanie do pracowników auto1 którzy śledzą to forum.

Czy firma auto1 robi jakieś ustawione licytacje na pokaz żeby klienci myśleli że auta tak się sprzedają ?

Jak to możliwe że AR 159 oferta: DH50369 widzę już po raz trzeci wystawioną na sprzedaż ? Pierwszy raz widziałem ją wiele miesięcy temu (przełom 2017/18 r.), drugi raz kilka tygodni temu. Dziś ją widzę po raz trzeci ?

Za każdy razem odbywa się przy tej alfie "bijatyka" kilkudziesięciu kupujących nabita zostaje abstrakcyjna cena (około 4000E) i auto zostaje sprzedane. Po czym wraca ponownie na licytację ?

Takich aut sprzedanych co wracają zauważyłem wiele.
    akrystian
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 10 2000
    Przebieg/rok: <1tys. km
    Auto: Volvo V60

• Ada Szulc, zespół
      Tarpan 237D
      KTM X - BOW