PKW1.net - opinie, poglądy

07 Maj 2018, 17:01

Niestety pootwiedzam
Ekskluzywny dostęp do SZROTU
Szczegółowy opis : czego

Banda oszustów i naciągaczy
Chcesz auto jako części zamienne - to bierz w ciemno

Reklamacja: kolejna ściema i nabijanie człowieka w butelkę

Szkoda gadać

Szukasz kłopotów - kup sobie auto w tym barannów

Oni bardzo "profesjonalnie" podchodzą do Twojej sprawy.
Będzeisz miał opiekuna któy guzik może - bo taki mają regulamin

Szkoda gadać , szkoda czasu

Szukasz kłopotów - jesteś w najlepsym miejscu
max1313
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 01 1990
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: vw lt
Silnik: 2,5b tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Maj 2018, 13:05

Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.
autohandel2
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 14 10 1996
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: tiguan
Silnik: 2.0tdi
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

09 Maj 2018, 08:49

Wszyscy biadolą na forum tylko nikt nie chce ,,ruszyć " z tymi oszustami ,każdy ogląda się na innych licząc ,,ze ktoś mu coś za FREE wywalczy" a Auto 1 robi co chce pracownicy mają uzależnioną pensję od sprzedaży i zawsze ci kit wciskają! Biorą kasę na boku za załatwienie transportu auta przez niezależne firmy,sprzedają auta niby ,,jako pierwszy zakup"przed czasem a faktycznie biorą je dla siebie! Każdy z opiekunów HANDLUJE SAMOCHODAMI i co ciekawsze tematy biorą dla siebie Pokażcie mi choć jedną osobę która coś wywalczyła na drodze prawnej z tymi OSZUSTAMI
W204
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 05 09 1994
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: ROWER
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

21 Maj 2018, 11:38

autohandel2 napisał(a):Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.


Szanowny Panie, autohandel2 - Jak pisałem wczesniej. Jeśli pojawiły się problemy związane z działalnością naszej firmy i naszego produktu to nalegam aby napisał Pan maila na: [email widoczny po zalogowaniu] i postaram się Panu pomoc jak tylko jest to możliwe. Obrażanie ludzi nic tutaj nie da ,a myślę ża jest Pan profesjonalistą w swojej dziedzinie i biznes dla Pana jest najważniejszy (inni formowicze napisali i wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie) lub poprostu nie ma Pan problemów a Pańskie wpisy są tylko spowodowane chęcią aby jak najmniej partnerów kupowało auta (niestety tak się zdarza). Tak więc czekam na Pana informację i mam nadzieję że znajdziemy wspólne rozwiązanie Pana problemów z firmą.


Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam serdecznie
Kierownik działu obsługi partnera in AUTO1.com
autoo1
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Audi

20 Cze 2018, 12:12

Sprawa załatwiona pomyslnie....
Ostatnio edytowany przez jacekpolesie, 20 Cze 2018, 15:58, edytowano w sumie 1 raz
jacekpolesie
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 25 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Toyota
Silnik: 2.0 diesel
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

20 Cze 2018, 12:53

To niestety taka firma i taki towar. To wszystko są samochody sprzedane ze względu na problemy techniczne. zaczyna się coś niedobrego dziać z silnikiem, dpf, wtryskami no to trzeba się pozbyć grata. Na takich klientów czekają w punktach auto1 bo mogą wtedy zbić dużo z ceny (poczytajcie sobie opinie w googlach jakie piszą Włosi którzy byli tam oddać auto - często proponowano im 30% ceny z pierwotnej wyceny).
Pisałem parę postów wyżej o mojej reklamacji na insignię.

Żeby zrealizować dwa vouchery po 250 e kupiłem kolejne dwa auta za około 5000e każdy i sytuacja się powtórzyła. w jednym olej zmieniany 50.000km temu wyrzeźbiona tylna klapa (oczywiscie auto bezwypadkowe nic nie pokazane) + masa innych usterek.

Kolejny opel w dieslu 2012 r (przebieg 150.000km) po podłączeniu komputera żeby odczytać błędy mało nie zemdlałem dpf zapchany, prawdopodobnie coś z wtryskiem, świece żarowe (to drobiazg akurat).

Nie chce mi się nawet tego już reklamować bo co to da kupię sobie kolejne tyle samo warte. ?

Jeżeli coś tam jeszcze kupie to auto za +/- 1.000 kupno drogich aut i diesli od tych ludzi to samobójstwo.
akrystian
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

06 Lip 2018, 10:12

Mam pytanie do pracowników auto1 którzy śledzą to forum.

Czy firma auto1 robi jakieś ustawione licytacje na pokaz żeby klienci myśleli że auta tak się sprzedają ?

Jak to możliwe że AR 159 oferta: DH50369 widzę już po raz trzeci wystawioną na sprzedaż ? Pierwszy raz widziałem ją wiele miesięcy temu (przełom 2017/18 r.), drugi raz kilka tygodni temu. Dziś ją widzę po raz trzeci ?

Za każdy razem odbywa się przy tej alfie "bijatyka" kilkudziesięciu kupujących nabita zostaje abstrakcyjna cena (około 4000E) i auto zostaje sprzedane. Po czym wraca ponownie na licytację ?

Takich aut sprzedanych co wracają zauważyłem wiele.
akrystian
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

17 Lip 2018, 11:10

Oczywiście, proszę zadać pytanie na maila którego podałem powyżej: [email widoczny po zalogowaniu].

Z poważaniem
Przemysław Kruszewski
autoo1
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Audi

18 Wrz 2018, 21:58

Witam ponownie,
to jedna wielka ściema, kolejne auta zakupione z wadami i firma odrzuca reklamacje, banda oszustów i złodziei!
Laweciarze, kradnijcie sobie z samochodów co chcecie, koła, lewarki, klucze, narzędzia, radia! Te śmiecie nic wam nie zrobią bo nie mają jaj!!!
Ostatnio edytowany przez ArteK, 25 Wrz 2018, 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 3.2.h
autopark
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 10 01 1990
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Lexus LS400
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

18 Wrz 2018, 22:01

Jeżeli to co piszę nie jest prawdą to załóżcie mi sprawę sądową!!!
Nie założycie bo to wszystko co piszę jest prawdą!
[..] to oszuści, złodzieje i jedna wielka ściema!!!
Ostatnio edytowany przez ArteK, 25 Wrz 2018, 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 3.2.h
autopark
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 10 01 1990
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Lexus LS400
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

19 Wrz 2018, 12:12

Nie kupować i po problemie. Po co wałkować w kółko to samo jak wiadomo jaki będzie finał.
Tak jak ktoś to opisał parę postów wyżej, żeby nie wiem jak planował, rozważał, analizował zakup i tak niczego nie można być pewnym, bo co możesz zaplanować jeśli ktoś chce cię z góry oszukać.

Kupiłem 3 proste benzyny na koniec myśląc że będzie lepiej. W każdym przypadku problemy z silnikiem.

W pierwszym olej w zbiorniczku wyrównawczym. W drugim problemy z pracą silnika. Trzecie auto - nie było nawet na chodzie, musiałem zamawiać lawetę żeby dowieźć pod dom z parkingu. Wszystkie samochody opisane jako 100% sprawne. No to czego tu się można spodziewać.

Lepsze samochody wystawiane są na aukcjach pod klienta (bo klient nie przyjął ceny auto1) na około 50 wygranych takich aukcji samochodu nigdy mi nie sprzedano.

Wniosek 1 Jak ktoś ma dobre auto to się ceni.
Wniosek 2 Jak z samochodem są problemy to się oddaje za gotówkę i pozbywa kłopotu.

Jako taki rzetelny opis mają auta z Niemiec. Włochy, Francja kłamstwo na kłamstwie.

Czy ktoś w końcu złożył pozew cywilny w polskim sądzie i może się pochwalić korzystnym wyrokiem ?
akrystian
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

22 Wrz 2018, 22:57

Zastanawia mnie jedno. Jak się opłaca kupić auto na aukcji auto1 i potem je uczciwie sprzedać w Polsce wystawiając na auto rachunek na pełną kwotę?
Z tego co wiem to kupując auto na aukcji liczy się vat od faktury za auto a nie od łącznej kwoty zapłaconej za auto.
Czyli to jak by w Polsce kupić auto na fakturze za np 15 tys zł a zapłacić za nie 18 tys zł.
Czy większość robi to nieświadomie czy z premedytacją?
bmwe39klasyk
Obserwowany
 
Posty: 1

25 Wrz 2018, 14:32

Samochód jest fakturowany w procedurze marży.

Też się zastanawiam jak to robi inni i jak im się to opłaci. Ja ostatnio sprzedając samochód za 16.200 zł musiałem zapłacić jakieś 1700 zł samego VATU bez dochodowego.

Patrząc na ceny jakie tu się płaci za samochody możliwości są dwie: albo to nie Polacy albo ludzie zaniżają podstawy do naliczenia marży dodając do kosztów zakupu samochodu opłaty aukcyjne, przygotowanie dokumentów i transport. Wtedy marża wychodzi niska i mały VAT.

Po wizycie urzędników skarbowych będzie płacz i pretensje do całego świata.
akrystian
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

26 Wrz 2018, 16:35

auto1 to zwykli oszuści,złodzieje i wyłudzacze.fałszuja opisy z premedytacja zeby okraść klienta. samochody z włoch z niewielkimi przebiegami i zajechanym wnętrzem to flagowe aukcje auto1.kiedyś złozyłem reklamacje odnośnie wyposażenia auta które było niezgodne z dostarczonym autem.co zrobili oszusci? zmienili opis na zywca i odpisali ze wszystko sie zgadza z opisem.nie do wiary do czego sa zdolni łajzy.dobrze ze zapisalem sobie opis z aukcji.
kolejny zakup,w opisie wszystko bez zarzutu,auto bezwypadkowe a przyjechal walony smiec ze skali braklo na mierniku.napisalem rezygnacje z auta. jakis ralf jankowski niby z centrali oszustow chyba czytac nie potrafi zniemczony polak albo analfabeta bo mimo rezygnacji przyslal voucher na 300 euro na kolejnego oszukanego smiecia.po co wam kosztorysy czy napisanie czego oszukany z premedytacja klient oczekuje skoro z automatu dajecie na odwal 200-300 euro voucher i po temacie.jakim prawem decydujecie za klienta ktorego wyrąbaliście celowo? za kogo wy sie uwazacie? jestescie zwyklymi zlodziejami i oszustami bez honoru i godnosci. dlaczego nie podacie telefonu do pajaca ktory decyduje o wysokosci rekompensaty? jakim prawem ktos kto czesto sklada reklamacje jest straconej pozycji? sklada sie reklamacje kiedy trzeba,a ze oszukujecie non stop to proste i logiczne ze klient bedzie skladac reklamacje.
Panie Przemku,jest pan jedna z 3 osob w tej zlodziejskiej firmie ktora jest skora do pomocy oszukanym ale nie o to przeciez chodzi zeby walczyc z oszustami tylko zeby tych oszustw nie bylo.w auto1 zawsze oszukiwali,oszukuja i beda oszukiwac wiec szkoda panskiego nazwiska a rowny z pana facet i dobry czlowiek.wie pan tez ze jak kupujecie auta to sprawdzacie je,mierzycie czujnikami i przekazujecie te informacje do osoby ktora wystawia je na aukcji.jezeli cos jest nie tak co ma zdecydowany wplyw na cene to po prostu to fałszujecie i tyle.tak funkcjonuje ta firma.w berlinie sa polsko-niemieckie kancelarie prawne znajace oszustwa auto1 i chyba to jedyne wyjscie.sprawe i tak sie wygra a koszty prawnika poniesie auto1 wiec praktycznie nie ma nic do stracenia z wyjatkiem czasu oczekiwania na decyzje sądu. słabe to jest co robicie i dziwie sie ze jeszcze prokuratura niemiecka nie wziela sie za wasze oszustwa i wyłudzenia ale i na to przyjdzie pewnie czas.
handlarz3
Obserwowany
 
Posty: 2

02 Paź 2018, 15:37

Do Pana kierownika Przemka Kruszewskiego.
Chce pan konfrontacji i faktow to zapraszam tu na forum.Pana fakty jako pracownika auto1 vs moje fakty.po co na jakiegos dziwnego meila pisac,zalatwmy to tutaj.chyba nie obawia sie pan prawdy?
autohandel2
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 14 10 1996
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: tiguan
Silnik: 2.0tdi
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012