PKW1.net - opinie, poglądy

Re: PKW1.net - opinie, poglądy

07 Maj 2018, 18:01

Niestety pootwiedzam
Ekskluzywny dostęp do SZROTU
Szczegółowy opis : czego

Banda oszustów i naciągaczy
Chcesz auto jako części zamienne - to bierz w ciemno

Reklamacja: kolejna ściema i nabijanie człowieka w butelkę

Szkoda gadać

Szukasz kłopotów - kup sobie auto w tym barannów

Oni bardzo "profesjonalnie" podchodzą do Twojej sprawy.
Będzeisz miał opiekuna któy guzik może - bo taki mają regulamin

Szkoda gadać , szkoda czasu

Szukasz kłopotów - jesteś w najlepsym miejscu
max1313
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 01 1990
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: vw lt
Silnik: 2,5b tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Maj 2018, 14:05

Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.
autohandel2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 1996
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: tiguan
Silnik: 2.0tdi
Typ: SUV
Rok produkcji: 2012

Oszukani przez Auto1

09 Maj 2018, 09:49

Wszyscy biadolą na forum tylko nikt nie chce ,,ruszyć " z tymi oszustami ,każdy ogląda się na innych licząc ,,ze ktoś mu coś za FREE wywalczy" a Auto 1 robi co chce pracownicy mają uzależnioną pensję od sprzedaży i zawsze ci kit wciskają! Biorą kasę na boku za załatwienie transportu auta przez niezależne firmy,sprzedają auta niby ,,jako pierwszy zakup"przed czasem a faktycznie biorą je dla siebie! Każdy z opiekunów HANDLUJE SAMOCHODAMI i co ciekawsze tematy biorą dla siebie Pokażcie mi choć jedną osobę która coś wywalczyła na drodze prawnej z tymi OSZUSTAMI
W204
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 1994
Auto: ROWER
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

21 Maj 2018, 12:38

autohandel2 napisał(a):Co za palant z tej złodziejskiej firmy kolejny raz pisze takie rzeczy na tym forum i po co? przykro wam jest? a to dobre,jak komuś jest przykro ze kogoś okrada i wyłudza podstępnie pieniądze to nie robi tego i zwraca kasę.proste.a wy dalej wyłudzacie i okradacie ludzi i to się nie zmieni dopóki prokuratura się za was nie weżmie.a dane ludzi od których wyłudziliście pieniądze to macie przecież,więc po co ten face book ? reklamacjami to zajmujcie się uczciwie w firmie a nie tutaj. jak macie takich ludzi jak Ilczuk czy inni od reklamacji,którzy zbywają oszukanych klientów i na odwal dają jakieś śmieszne vouchery po 200 euro żeby następny raz wyłudzić kasę to przestańcie pisać takie głupoty ze cokolwiek zmieniacie czy doskonalicie.może jedynie usprawniacie to jak wyłudzić więcej pieniędzy,jak zataić i ukryć wady,uszkodzenia czy zawyżyć rocznik auta.

Szanowny Panie, autohandel2 - Jak pisałem wczesniej. Jeśli pojawiły się problemy związane z działalnością naszej firmy i naszego produktu to nalegam aby napisał Pan maila na: feedback_cee@auto1.com i postaram się Panu pomoc jak tylko jest to możliwe. Obrażanie ludzi nic tutaj nie da ,a myślę ża jest Pan profesjonalistą w swojej dziedzinie i biznes dla Pana jest najważniejszy (inni formowicze napisali i wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie) lub poprostu nie ma Pan problemów a Pańskie wpisy są tylko spowodowane chęcią aby jak najmniej partnerów kupowało auta (niestety tak się zdarza). Tak więc czekam na Pana informację i mam nadzieję że znajdziemy wspólne rozwiązanie Pana problemów z firmą.

Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam serdecznie
Kierownik działu obsługi partnera in AUTO1.com
autoo1
Nowicjusz

Auto: Audi

20 Cze 2018, 13:12

Sprawa załatwiona pomyslnie....
Ostatnio edytowany przez jacekpolesie, 20 Cze 2018, 16:58, edytowano w sumie 1 raz
jacekpolesie
Obserwowany

Prawo jazdy od: 25 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Toyota
Silnik: 2.0 diesel
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2015

20 Cze 2018, 13:53

To niestety taka firma i taki towar. To wszystko są samochody sprzedane ze względu na problemy techniczne. zaczyna się coś niedobrego dziać z silnikiem, dpf, wtryskami no to trzeba się pozbyć grata. Na takich klientów czekają w punktach auto1 bo mogą wtedy zbić dużo z ceny (poczytajcie sobie opinie w googlach jakie piszą Włosi którzy byli tam oddać auto - często proponowano im 30% ceny z pierwotnej wyceny).
Pisałem parę postów wyżej o mojej reklamacji na insignię.

Żeby zrealizować dwa vouchery po 250 e kupiłem kolejne dwa auta za około 5000e każdy i sytuacja się powtórzyła. w jednym olej zmieniany 50.000km temu wyrzeźbiona tylna klapa (oczywiscie auto bezwypadkowe nic nie pokazane) + masa innych usterek.

Kolejny opel w dieslu 2012 r (przebieg 150.000km) po podłączeniu komputera żeby odczytać błędy mało nie zemdlałem dpf zapchany, prawdopodobnie coś z wtryskiem, świece żarowe (to drobiazg akurat).

Nie chce mi się nawet tego już reklamować bo co to da kupię sobie kolejne tyle samo warte. ?

Jeżeli coś tam jeszcze kupie to auto za +/- 1.000 kupno drogich aut i diesli od tych ludzi to samobójstwo.
akrystian
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 10 2000
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volvo V60
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cofanie liczników w samochodach z karą pozbawienia wolności Cofanie liczników w samochodach z karą pozbawienia wolności
    Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym w którym za każde przekręcenie licznika będzie groziło od 3 miesięcy do pięciu lat więzienia. Za takie oszustwo odpowiadają zarówno kierowca, właściciel ...
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP - wiodącej europejskiej organizacji oceniającej najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kia Carens jest jednym z dwóch tylko modeli ...

• Re: PKW1.net - opinie, poglądy

06 Lip 2018, 11:12

Mam pytanie do pracowników auto1 którzy śledzą to forum.

Czy firma auto1 robi jakieś ustawione licytacje na pokaz żeby klienci myśleli że auta tak się sprzedają ?

Jak to możliwe że AR 159 oferta: DH50369 widzę już po raz trzeci wystawioną na sprzedaż ? Pierwszy raz widziałem ją wiele miesięcy temu (przełom 2017/18 r.), drugi raz kilka tygodni temu. Dziś ją widzę po raz trzeci ?

Za każdy razem odbywa się przy tej alfie "bijatyka" kilkudziesięciu kupujących nabita zostaje abstrakcyjna cena (około 4000E) i auto zostaje sprzedane. Po czym wraca ponownie na licytację ?

Takich aut sprzedanych co wracają zauważyłem wiele.
    akrystian
    Nowicjusz

17 Lip 2018, 12:10

Oczywiście, proszę zadać pytanie na maila którego podałem powyżej: feedback_cee@auto1.com.

Z poważaniem
    Przemysław Kruszewski
    autoo1
    Nowicjusz

Auto: Audi

18 Wrz 2018, 22:58

Witam ponownie,
    auto1 to jedna wielka ściema, kolejne auta zakupione z wadami i auto1 odrzuca reklamacje, banda oszustów i złodziei!
    Laweciarze, kradnijcie sobie z samochodów co chcecie, koła, lewarki, klucze, narzędzia, radia! Te śmiecie nic wam nie zrobią bo nie mają jaj!!!
    autopark
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 01 1990
    Auto: Lexus LS400
    Silnik: 4.0
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 1995

18 Wrz 2018, 23:01

auto1, jeżeli to co piszę nie jest prawdą to załóżcie mi sprawę sądową!!!
    Nie założycie bo to wszystko co piszę jest prawdą!
    Auto1 to oszuści, złodzieje i jedna wielka ściema!!!
    autopark
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 01 1990
    Auto: Lexus LS400
    Silnik: 4.0
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 1995

19 Wrz 2018, 13:12

Nie kupować i po problemie. Po co wałkować w kółko to samo jak wiadomo jaki będzie finał.
    Tak jak ktoś to opisał parę postów wyżej, żeby nie wiem jak planował, rozważał, analizował zakup i tak niczego nie można być pewnym, bo co możesz zaplanować jeśli ktoś chce cię z góry oszukać.

Kupiłem 3 proste benzyny na koniec myśląc że będzie lepiej. W każdym przypadku problemy z silnikiem.

W pierwszym olej w zbiorniczku wyrównawczym. W drugim problemy z pracą silnika. Trzecie auto - nie było nawet na chodzie, musiałem zamawiać lawetę żeby dowieźć pod dom z parkingu. Wszystkie samochody opisane jako 100% sprawne. No to czego tu się można spodziewać.

Lepsze samochody wystawiane są na aukcjach pod klienta (bo klient nie przyjął ceny auto1) na około 50 wygranych takich aukcji samochodu nigdy mi nie sprzedano.

Wniosek 1 Jak ktoś ma dobre auto to się ceni.
    Wniosek 2 Jak z samochodem są problemy to się oddaje za gotówkę i pozbywa kłopotu.

Jako taki rzetelny opis mają auta z Niemiec. Włochy, Francja kłamstwo na kłamstwie.

Czy ktoś w końcu złożył pozew cywilny w polskim sądzie i może się pochwalić korzystnym wyrokiem ?
    akrystian
    Nowicjusz

39 minut temu

Zastanawia mnie jedno. Jak się opłaca kupić auto na aukcji auto1 i potem je uczciwie sprzedać w Polsce wystawiając na auto rachunek na pełną kwotę?
    Z tego co wiem to kupując auto na aukcji liczy się vat od faktury za auto a nie od łącznej kwoty zapłaconej za auto.
    Czyli to jak by w Polsce kupić auto na fakturze za np 15 tys zł a zapłacić za nie 18 tys zł.
    Czy większość robi to nieświadomie czy z premedytacją?
    bmwe39klasyk
    Obserwowany

• Mercedes-Benz W136 170S, 1950 rok, przód
      Porsche Boxster GTS, tył
      Mój najnowszy nabytek kupiony za ok 120 tyś zł
      AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009