PKW1.net - opinie, poglądy

Re: PKW1.net - opinie, poglądy

28 Paź 2018, 18:29

Witam
Niestety wszystkie negatywne opinie to prawda. Sam kupiłem ok 10 aut z myślą że każde następne w końcu będzie ok. Niestety nie. Wszystkie miały wady i to nie mówię o rysach zadrapaniach itp. Po prostu oszustwo. Malowane elementy ze szpachlą auta po psach - nie do umycia już nie mówię o smrodzie. Oraz 2 samochody które same nie zjechał z lawety. Opiekun to marionetka pięknie mówiący i nic nie mogący non stop się wstydzący hehe. Odradzam tą firmę. Ewentualnie można się skupić na starych łupkach 1000 euro bo wiadomo że zawsze coś trzeba zrobić ale nic droższego!
pozdrawiam
tomekd1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 07 1997
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: fiat boblo, passat b7
Silnik: dieselki
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

09 Sty 2019, 19:28

Witam, potrzebuję pomocy.
Przez przypadek pomyliłem aukcje i zlozylem ofertę nie na to auto które chciałem. Próbowałem wycofać ofertę lecz nie jest to możliwe.

Nie mogę go kupić ponieważ byłbym stratny kilka tyś i auto za 50k więc kasa zamrożona. Chcialbym to jakoś polubownie załatwić ale chyba nie ma takiej opcji, nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi od firmy. Za 7 dni blokują konto. Może ktoś orientuje się czy jeśli konto zostanie zablokowane dostanę bana na zakupy w przyszłości ? Czy po wpłacie kary za nie opłacenie auta będę mógł kupować dalej auta, a tamten samochod zostanie wycofany z moich zamówień?
Liczę na jakieś rady od was. Może ktoś miał podobny problem. Wiem to moja wina więc prosze nie hejtowac.
Pozdrawiam
1HEA
Obserwowany

09 Sty 2019, 22:03

olej to i nic nie plac,nic ci oszusci nie zrobia a strata to zadna bo wiekszosc aut to oszukane smieci sprzedawane z wadami swiadomie zatajanymi w celu wyludzenia pieniedzy.po za tym u nich juz nie ma co kupowac bo wiekszosc aukcji jest pod klienta a i tak ci auta nie oddadza.ta firma to juz jest na wykonczeniu.zaoszczedzisz pieniadze i zdrowie.
handlarz3
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja butli LPG Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...
    Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...

•