Po rozpędzeniu się noga z gazu i rozłącza gaz

Po rozpędzeniu się noga z gazu i rozłącza gaz

25 Lut 2019, 20:29

wital mam maly problem . Niedawno zamontowalem instalacje gazowe Stag do chryslera 3.8 v6 koło 200kM . Wiem że mam reduktor do 250 KM . Problem polega na tym .W czasie jazdy przy wyprzedzaniu wszystko jest ok ale gdy skończę manewr i puszcze gaz to kontrolka gazu mruga i tak jak by się wyłączył i logował się na nowo i po ponownym dodaniu gazu słychać charakterystyczne kliknięcie zaworu w butli i kontrolka przestaje mrugać czyli że dalej jedzie na gazie . Zaczyna mnie to irytować czy to normalne ? W trasie 50 km z 7 razy tak pstryka ten zaworem w butli.
czarlizkl
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: po rozpedzeniu sie noga z gazu i rozłacza gaz .

25 Lut 2019, 23:49

na 99% zanika impuls obrotów ( wtedy przechodzi na PB a ja impuls wróci to z powrotem przechodzi na LPG) który jest wzięty z wtryskiwacza PB podjedz do montera niech przepnie impuls bo to faktycznie potrafi irytować podczas jazdy
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

27 Lut 2019, 09:01

Tak jak pisze kolega wyżej zanikają obroty na cut off'ie.
Kulfon321
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 04 2004
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Passat B5
Silnik: 1,8 125 KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

27 Lut 2019, 23:24

Witam Dzis rano byłem u gazownika podłączył kompa zmienił ustawienia zrobił kalibracje i wszystko hula a impuls nie jest z wtrysku tylko z cewki . Po przejachaniu 10km zapaliła mi sie kontrolka pomarańczowego silniczka no i znowu kolejne wyzwanie MASAKRA !!
czarlizkl
Nowicjusz
Awatar użytkownika

27 Lut 2019, 23:25

Witam Dzis rano byłem u gazownika podłączył kompa zmienił ustawienia zrobił kalibracje i wszystko hula a impuls nie jest z wtrysku tylko z cewki . Po przejachaniu 10km zapaliła mi sie kontrolka pomarańczowego silniczka no i znowu kolejne wyzwanie MASAKRA !!
czarlizkl
Nowicjusz
Awatar użytkownika

06 Mar 2019, 22:32

wlasnie zle sie wyrazilem impuls znika na cut offie, bo tak jest zaprojektowany sterownik benzynowy w tym modelu samochodu mimo tego iż pobrany jest z cewki, jest szansa ze z czasow PB moze rowziazac problem, co do pomaranczowej kontrolki trzeba zczytac blad moze to nic powaznego
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powody, dla których warto kupić samochód klasy premium Powody, dla których warto kupić samochód klasy premium
    Kosztują więcej, ale oferują sporo w zamian. Auta luksusowe zapewniają prestiż, bardzo wysoki komfort i przyjemność z jazdy. Ich właściciele mogą także spodziewać się wyjątkowego traktowania w salonach i autoryzowanych serwisach ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

• Re: po rozpedzeniu sie noga z gazu i rozłacza gaz .

07 Mar 2019, 19:31

Ok za niedługo mam serwis na 1000km to mi wszystko zczytają i podziele się rezultatem . Pozdrawiam Czarli
    czarlizkl
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika