Pod podwoziem widać dużą zębatkę...chyba coś urwałem?

28 Sty 2008, 20:31

vw polo 1.0 1998r spojrzałem pod silnik i ujrzałem dużą zębatkę wygląda to tak jak by mi ktoś centralnie ukradł jaką osłonę niewiem moze tak ma być mam zrobione szczegółowe zdjęcie mogę pokazać moje gg 968555 proszę o odpowiedz czy tak mogę jeżdzić bo wydaje mi się że niebardzo chociaż niewiem...
kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9

28 Sty 2008, 20:33

wrzuc fotke na

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

i daj na forum.
FSOManiak
Początkujący
 
Posty: 118
Miejscowość: Podlasie

28 Sty 2008, 20:50

Może to koło zamachowe? Gdzieś pewnie zgubiłeś obudowę albo coś...
przemandero
Nowicjusz
 
Posty: 31

28 Sty 2008, 22:22

niewiem i niewiem czy tez moze sie tak kręcić na powietrzu bo przy zapalonym silniku kręci się...
kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9

29 Sty 2008, 19:48

przemandero zeby widzial kolo zamachowe, to musialby zgubic conajmniej skrzynie biegów :lol: Mowilem zapodac fotke to sie wyjasni...
FSOManiak
Początkujący
 
Posty: 118
Miejscowość: Podlasie

29 Sty 2008, 22:21

FSOManiak napisał(a):przemandero zeby widzial kolo zamachowe, to musialby zgubic conajmniej skrzynie biegów :lol: Mowilem zapodac fotke to sie wyjasni...


No nie koniecznie żeby zobaczyć koło zamachowe trzeba zgubić całą skrzynię, żeczywiście mogła spaść osłona od koła zamachowego.

Wrzuć zdjęcia i powiemy Ci co to jest :-)
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej
    Nie jest tajemnicą, że Toyota intensywnie pracuje nad technologią jazdy autonomicznej. Japoński koncern jest bardzo blisko wprowadzenia nowego układu zautomatyzowanej jazdy do aut produkcyjnych. Mowa o systemie Teammate, ...

30 Sty 2008, 12:32

Sorry, ale o jakiej oslonie w Polo mowisz? Przeciez caly dzwon skrzyni akurat w polo nachodzi na sprzeglo i zamach i zakrywa je w calosci. Jest tylko przerwa na rozrusznik i 3 sruby do mocowania w dzwonie skrzyni... Widzialem to na wlasne oczy.
Najprawdopodobniej chodzi mu o alternator, napedzany z paska klinowego, ale poki nie da fotek to nic sie nie wyjasni...
FSOManiak
Początkujący
 
Posty: 118
Miejscowość: Podlasie

02 Lut 2008, 09:33

chłopaki niewiem co to za koło ale napewno tak wyglądać to niepowinno a niewiem gdzie moge wrzucić to foto
??? podajcie jakieś darmowe serwery
kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9

02 Lut 2008, 09:42

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


chyba mi sie udało oto to koło!!!!
kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9

02 Lut 2008, 09:46

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9

02 Lut 2008, 10:07

to jest koło zamachowe , najprawdopodobniej zgubiłeś osłonę .
poszukaj na allegro lub po złomach . nie jest to jakaś poważna awaria
74
Początkujący
 
Posty: 114

02 Lut 2008, 10:55

Pierwszy raz widze cos takeigo, ale fakt faktem - zamach :)
FSOManiak
Początkujący
 
Posty: 118
Miejscowość: Podlasie

02 Lut 2008, 17:31

FSOManiak napisał(a):Sorry, ale o jakiej oslonie w Polo mowisz? Przeciez caly dzwon skrzyni akurat w polo nachodzi na sprzeglo i zamach i zakrywa je w calosci. Jest tylko przerwa na rozrusznik i 3 sruby do mocowania w dzwonie skrzyni... Widzialem to na wlasne oczy.
Najprawdopodobniej chodzi mu o alternator, napedzany z paska klinowego, ale poki nie da fotek to nic sie nie wyjasni...


Widzisz kolega a tak się upierałeś że to nie zamach, a jednak myliłeś się :-)
I kto miał rację? Sie wie!!!

Widzę że simering na wle oliwe puszcza, albo uszczelka pod miską ma nieszczelność :-). Pozdrawiam
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

05 Lut 2008, 11:18

nie ta miska olejowa jest przykręcona na silikonie i tak sie błyszczy (wiem wiem troche fuszerka) ale jak narazie nic nie kapie acha dodam ze te polo to anglik! bo siedze w UK aktualnie
kanarczysko
Nowicjusz
 
Posty: 9