Polecam R7 Serwis Kraków

Polecam R7 Serwis Kraków

22 Maj 2013, 22:15

Polecam wszystkim krakowskim kierowcom warsztat R7 Serwis. Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo szybko i sprawnie znaleźli i sprowadzili dla mnie nową przednią szybę i w jeden dzień uporali się z wymianą paska klinowego. Jedyny taki serwis, w którym nie musiałem czekać wiele dni na naprawę. Zapłaciłem też niewiele, jak na taki profesjonalizm i szybkość. Naprawdę warto. Dodam tylko, że mają swoje serwisy w trzech miejscach w Krakowie - ja korzystałem z serwisu przy ul. Juliusza Lea 122A. Polecam!!
dudek82
Obserwowany

Auto: VW Golf V
Paliwo: Hybryda
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Polecam R7 Serwis Kraków

23 Maj 2013, 00:55

dudek82 napisał(a):i w jeden dzień uporali się z wymianą paska klinowego.

To faktycznie wyczyn :D. Ale profesjonalizmu nie neguje. W ogóle ich nie znam ;). Nie moje strony...

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1993

24 Maj 2013, 18:24

Ja przeważnie korzystam z usług wulkanizacyjnych w Krakowie i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze byłem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa i co ważne cenią również czas klientów.
WeraCool
Nowicjusz

Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Opel Corsa
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001

12 Lip 2013, 11:03

Ja mogę polecić serwis, który specjalizuje się w naprawie i wymianie szyby. Profesjonalizm, fachowe wykonanie usług, świetne podejście do klienta i przede wszystkim szybko. Dają też bezterminową gwarancję na wykonane usługi. W Krakowie byłam przy Al. 29 Listopada.
egraczyk
Nowicjusz

Auto: Opel Astra

05 Wrz 2014, 13:42

Nie wiem jak z warsztatem na Lea, ale na pewno nie polecę warsztatu na Dobrego Pasterza. Zostałem prawie naciągniety na > 2k PLN

Nie potrafili nawet sprawdzić po zerwaniu paska rozrządu czy rozrząd kolizyjny czy bezkolizyjny. Bez wahania powiedzieli że kolizyjny i wycenili naprawę na 2,500 zł.
Po samodzielnym sprawdzeniu w internecie okazało się że rozrząd bezkolizyjny koszt ok 500 zł.
Panowie się tłumaczyli że źlę odczytali oznaczenie silnika co i tak mijało się z prawdą bo gdyby nawet to numer który rzekomo odczytali również posiadał rozrząd bezkolizyjny...
pinku
Obserwowany

Auto: Toyota Corolla
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trzymaj się odpowiedniego pasa ruchu Trzymaj się odpowiedniego pasa ruchu
    Kierowcy często zapominają o zasadach ruchu drogowego i na drodze dwupasmowej jeżdżą lewym pasem, a na drodze trzypasmowej środkowym i lewym. Tymczasem w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, co w praktyce zobowiązuje kierowców ...
    Elektryfikacja według Toyoty Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jaguar XJL w barwach dywizjonu 303, samolotu Hawker Hurricane Mk.I RFE P3901
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Targi Motor Show Poznań