Polo 1.9D AEF 47KW Problemy z rozrusznikiem

10 Gru 2016, 16:40

Witam
Mam dziwny problem z moim samochodem.

Otóż wczoraj byłem sobie w sklepie bie****ce i samochód normalnie zaplał. Potem postawiłem go na polu bo miałem jechać po brata do szkoły i nie odpalił. Myślałem że to akumulator więc podłączyłem do ładowania i gdy został naładowany to działo się to samo co przedtem. Kupiłem nowy akumulator i jest to samo co na niżej zamieszczonym filmiku. Rozrusznik kręci ale nie obraca wałem. Proszę o pomoc :(

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

:(
metteorek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 06 12 2016
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Volkswagen Polo 6N 1996r
Silnik: 1.9D AEF 47KW
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

10 Gru 2016, 19:26

U Ciebie obraca się koło pasowe z przodu silnika podczas kręcenia rozrusznikiem ? Na tym filmie słychać że jest kompresja tylko na jednym cylindrze , wał się kręci ale widać że stracił się napęd wałków rozrządu . Ten silnik jest do remontu. Ty musisz w swoim motorze obadać sprawę , podać więcej informacji.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4700
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nowy Volkswagen Touareg - wyznacza drogę
    Nowy Touareg - model trzeciej generacji jest kolejnym ważnym elementem wielkiej ofensywy Volkswagena. Samochód zajmujący miejsce na samym szczycie oferty marki, swoją wyrazistą stylistyką, innowacyjnymi technologiami ...