Polo 1.9D AEF 47KW Problemy z rozrusznikiem

Polo 1.9D AEF 47KW Problemy z rozrusznikiem

10 Gru 2016, 16:40

Witam
Mam dziwny problem z moim samochodem.

Otóż wczoraj byłem sobie w sklepie bie****ce i samochód normalnie zaplał. Potem postawiłem go na polu bo miałem jechać po brata do szkoły i nie odpalił. Myślałem że to akumulator więc podłączyłem do ładowania i gdy został naładowany to działo się to samo co przedtem. Kupiłem nowy akumulator i jest to samo co na niżej zamieszczonym filmiku. Rozrusznik kręci ale nie obraca wałem. Proszę o pomoc :(

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

:(
metteorek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 12 2016
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: Volkswagen Polo 6N 1996r
Silnik: 1.9D AEF 47KW
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Polo 1.9D AEF 47KW Problemy z rozrusznikiem

10 Gru 2016, 19:26

U Ciebie obraca się koło pasowe z przodu silnika podczas kręcenia rozrusznikiem ? Na tym filmie słychać że jest kompresja tylko na jednym cylindrze , wał się kręci ale widać że stracił się napęd wałków rozrządu . Ten silnik jest do remontu. Ty musisz w swoim motorze obadać sprawę , podać więcej informacji.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać? Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać?
    Zamglony krajobraz może wyglądać malowniczo, ale ograniczona widoczność znacząco utrudnia bezpieczną jazdę. Jak jeździć w takich warunkach? Kiedy włączyć światła przeciwmgłowe? Nie zawsze obecność mgły oznacza, że powinniśmy ...
    (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

•