Pomarańczowe kierunkowskazy - przeżytek? Dziwna moda...

Pomarańczowe kierunkowskazy - przeżytek? Dziwna moda...

21 Cze 2009, 09:47

Witam, co wy sądzicie o pomarańczowych kierunkowskazach w samochodach? Dla mnie osobiście samochód traci na atrakcyjności jeśli takich nie posiada. Nie podobają mi się czerwone klosze i światła typu Lexus. Boże co się stało z modą?? Czy kiedyś doczekam się nowego samochodu, który będę mógł kupić w salonie z pomarańczowymi kloszami kierunkowskazów(szczególnie z tyłu)? Byłoby to wspaniałe nawiązanie do samochodów lat 90-tych. :|
cyfra+
Nowicjusz

Miejscowość: opolskie

21 Cze 2009, 20:51

a mnie własnie odrzucaja pomarańczowe kierunkowskazy.gdy widze taka bmw e46 ładna czarna i te pomaranczowe kierunki.zupełnie nie pasuja.
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

22 Cze 2009, 09:54

Mi samochody z pomarańczowymi kloszami podobają się, ale z białymi są wiele ładniejsze. A producenci samochodów zapewne za jakiś czas przestaną wypuszczać auta z bialymi kloszami i wrócą do starych rozwiązań bo taka będzie moda. :grin:

Pozdro
NISMO FAN
dominik26
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz \ Łódzkie

22 Cze 2009, 20:50

A ja poprostu myślę że Ty cyfra+ jeździsz jak widze na codzień bo tak przynajmniej masz w opisie Fiatem Punto a więc faktycznie możesz byc wiernym kibicem pomarańczowych kierunkowskazów bo ja na przykład u siebie nie wyobrażam sobie takiego koloru migaczy,poprostu przeżytek i nie komponuje sie z całością samochodu.Fani Fiatów może tak mają :lol:
BMW E46 320D 136KM,2000r. SEDAN
furiozo
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3 Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3
    Wysokiej jakości wyposażenie standardowe, z dwustrefową automatyczną klimatyzacją działającą także przy wyłączonym silniku oraz opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional. Liczne, ekskluzywne systemy wspomagania kierowcy ...
    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light