Pomarańczowe kierunkowskazy - przeżytek? Dziwna moda...

21 Cze 2009, 09:47

Witam, co wy sądzicie o pomarańczowych kierunkowskazach w samochodach? Dla mnie osobiście samochód traci na atrakcyjności jeśli takich nie posiada. Nie podobają mi się czerwone klosze i światła typu Lexus. Boże co się stało z modą?? Czy kiedyś doczekam się nowego samochodu, który będę mógł kupić w salonie z pomarańczowymi kloszami kierunkowskazów(szczególnie z tyłu)? Byłoby to wspaniałe nawiązanie do samochodów lat 90-tych. :|
cyfra+
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: opolskie

21 Cze 2009, 20:51

a mnie własnie odrzucaja pomarańczowe kierunkowskazy.gdy widze taka bmw e46 ładna czarna i te pomaranczowe kierunki.zupełnie nie pasuja.
matttias1234
Zaawansowany
 
Posty: 711
Miejscowość: Dolnyśląsk

22 Cze 2009, 09:54

Mi samochody z pomarańczowymi kloszami podobają się, ale z białymi są wiele ładniejsze. A producenci samochodów zapewne za jakiś czas przestaną wypuszczać auta z bialymi kloszami i wrócą do starych rozwiązań bo taka będzie moda. :grin:

Pozdro
NISMO FAN
dominik26
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 62
Miejscowość: Łowicz \ Łódzkie

22 Cze 2009, 20:50

A ja poprostu myślę że Ty cyfra+ jeździsz jak widze na codzień bo tak przynajmniej masz w opisie Fiatem Punto a więc faktycznie możesz byc wiernym kibicem pomarańczowych kierunkowskazów bo ja na przykład u siebie nie wyobrażam sobie takiego koloru migaczy,poprostu przeżytek i nie komponuje sie z całością samochodu.Fani Fiatów może tak mają :lol:
BMW E46 320D 136KM,2000r. SEDAN
furiozo
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...
    Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...